При розробці проекту будинку все частіше нам задають питання, якому виду даху віддати свою перевагу. Покрівлі можуть відрізнятися матеріалом кладки, формами, різнитися за ступенем складності конструкції, і іншими особливостями. У цій статті ми постараємося докладно розповісти про переваги даху з Сіп панелей в порівнянні з класичною фермою кроквяної системи, що допоможе швидко визначиться з найбільш прийнятним варіантом для Вас!

Отже, важливо знати, що покриття даху – один з найбільш відповідальних видів робіт. Адже дах – це не тільки «обличчя будинку», а й основний захист від опадів і вітру, а також основне джерело підтримки стабільної температури в приміщенні. Тому вкрай необхідно, щоб покриття було надійним і теплоізоляційним.

Загальна характеристика кроквяної системи і дахів з Сип панелей

Класичною кроквяної називається покрівля, в основі якої лежить кроквяна основа, що несе система даху – каркас, що складається їх похилих кроквяних ніг, вертикальних стійок і похилих підкосів. При необхідності крокви «зв’язуються» внизу горизонтальними підкроквяних балками. Каркас повинен служити в процесі будівництва надійною основою для всіх типів матеріалів, таких як різні види утеплювача, шари гідроізоляції, а також покрівельні матеріали.

Дах з Сип панелей  – це еволюція утепленій кроквяної системи, оскільки стикувальний брус в СІП даху є тією ж самою несучої балкою, що і кроквяна нога в кроквяної системі. Завдяки своїй модульній і малій вазі даху з СІП панелей зводяться швидко. СІП панелі відмінно підходять для покрівельних конструкцій і монтуються під всі технології зведення будівлі: і каркасно-щитову, і для будівель з цегли або дерева. А ось будинок, побудований повністю з Сип, володіє більш високою енергоефективністю в порівнянні з іншими матеріалами.

Основні переваги будівництва дахів з Сип панелей

  • СІП перевершує звичайну каркасну дах з ватним утеплювачем, оскільки не вимагає додаткового утеплення і пароізоляції;
  • СІП дах надовго забезпечить відмінне збереження тепла для Вашої оселі, створить комфортабельну і затишну обстановку при будь-якій погоді за вікном;
  • Застосування теплої стріхи СІП значно знизить час будівництва за рахунок швидкості монтажу та разом з тим збільшить темпи обробки всередині будинку;
  • Монтаж покриття не викликає труднощів, так як панелі мають ідеально рівну поверхню;
  • З перекриттям покрівлею з СІП помилки при монтажі зводяться до нуля;
  • Здійснювати монтажні роботи можливо в будь-який час року і погодних умовах;
  • Висока міцність покрівельних СІП панелей;
  • Ідеально підходить для будь-яких конструкцій і споруд;
  • Дах можна покрити будь-яким з різновидів будматеріалів.

Компанія «Екопан» проектує, виготовляє і будує з СІП панелей  теплі дахи будь-якої складності. У наступній статті ми детально розповімо про найбільш поширені види дахів і розберемося, як же втілити найсміливіші архітектурні рішення, при цьому забезпечуючи себе надійним укриттям.

No comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *