Сьогодні все більшого поширення набуває канадська технологія з використанням теплоізоляційних СІП панелей . Вони складаються з двох плит OSB, між якими розташовується пінополістирол, службовець як утеплювач.

Найважливіша перевага каркасних будинків з СИП панелей перед іншими будівлями, зведеними звичними способами – відсутність будь-якої усадки. Це означає, що до їх внутрішнього оздоблення можна приступати відразу ж після закінчення будівництва. Наприклад, цегляними домівках потрібен час на усадку, воно може доходити до одного року і навіть більше. Протягом цього часу здійснювати обробку не варто.

Підготовчі роботи

Приступаючи до внутрішнього оздоблення канадських будинків, слід врахувати, що поверхні стін, підлоги, стелі, як правило, виходять ідеально рівними. Отже, їх не потрібно вирівнювати самостійно за допомогою штукатурки. В результаті тимчасові витрати на внутрішню обробку таких будинків істотно скорочуються.

Єдине, що необхідно зробити, перш ніж приступати безпосередньо до самих опоряджувальних робіт, – закрити стики, для чого використовується малярська сітка. Потім стики зашліфовиваются і, нарешті, застосовується полірування. Однак у ванних кімнатах вдаються до дещо іншого варіанту. Стики замазують герметиком, наприклад, гермобутілом. Так як повністю дана мастика НЕ ​​твердне, то вона залишається еластичною, а тріщини не з’являються. Статеві панелі промащують повністю, як і низ стінових – приблизно 150-200 мм. Це гарантує безпеку в разі протікання побутової техніки та сантехнічних приладів.

В цілому, оздоблювальні роботи для будинків з СИП панелей залежать від побажань і вимог господарів. Існує безліч варіантів, розглянемо основні з них.

Обробка стін

Фарбування стін і оздоблення шпалерами

Найпростіший спосіб – фарбування стін. Досить вибрати відповідну за кольором і текстурою фарбу, і інтер’єр спальні або вітальні заграє по-новому.

Інший поширений варіант – обробка шпалерами. Завдяки їх широкому вибору, знайти підходящі, які будуть відповідати всім вашим смакам і уподобанням, абсолютно не складно.

Внутрішнє оздоблення гіпсокартоном

Гіпсокартон в якості основного матеріалу для внутрішньої обробки вибирають особливо часто, що обумовлено рядом переваг даного матеріалу:

  • легкий і швидкий монтаж;
  • доступні ціни;
  • різні дизайнерські рішення.

Крім цього, гіпсокартон можна застосовувати для будь-яких приміщень, включаючи і ті, де постійно доводиться мати справу з водою, а саме ванну кімнату і кухню – тут на допомогу приходить спеціальний вологостійкий гіпсокартон.

Внутрішнє оздоблення декоративним каменем

До більш складних і витратним способів відноситься внутрішнє оздоблення декоративним каменем. Такий варіант дозволить вам досхочу поекспериментувати. Зовнішній вигляд приміщень, для яких використовують декоративний камінь, приводить у захват навіть найвибагливіших замовників, адже відрізнити його від натурального каменю під силу хіба що справжньому професіоналу.

Обробка підлоги

Матеріал, який застосовують при обробці підлоги, може бути найрізноманітнішим:

  • лінолеум;
  • ламінат;
  • статева дошка;
  • підлогове килимове покриття.

До речі, якщо ви вирішили укласти підлогове покриття на другому поверсі, то не зайвим буде скористатися звукоізоляційним матеріалом, наприклад, коркової підкладкою. Його слід покласти додатково, щоб поліпшити звукоізоляцію.

Оздоблення стелі

Зазвичай для обробки стелі використовують все той же гіпсокартон або просто шпаклюють і фарбують його.

Внутрішнє оздоблення канадських будинків з СИП панелей не відрізняється складністю і не вимагає використання ексклюзивних спеціальних засобів, а також значної кількості часу.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.