Ви будете здивовані, але саме зима з її сухим повітрям і відсутністю мокрих опадів є періодом, найбільш оптимальним для зборки дерев’яних конструкцій, в тому числі каркасно-панельних. Таку заяву здивує багатьох, адже будівництво будинків найчастіше затівають в теплу пору року. Справа в тому, що будівля будинку при низькій температурі повітря ускладнюється тільки при використанні так званих «мокрих» процесів. Технологія будівництва каркасних будинків ЕКОПАН передбачає застосування методів «сухого» будівництва.

Як ми це робимо?

Проводити бетонні роботи при температурі до -25 ° С нам дозволяє використання сучасних присадок і володіння новітніми і найбільш ефективними способами роботи. Для зведення каркасно-панельних будинків, в тому числі будинків з sip панелей, ми встановлюємо свайно-гвинтовий фундамент, і робимо це при будь-якій температурі повітря всього за один-два дні.

Як бачите, для спорудження будинку по технології ЕКОПАН мороз не є перешкодою. Взимку ми працюємо в звичайному режимі, змінюється тільки форма робочих і монтажна піна, що відрізняється спеціальним складом. Технологія будівництва каркасних будинків дозволяє виконувати монтажні роботи максимально оперативно. Домокомплект виготовляється в цеху, а не на об’єкті. Це означає, що нашим бригадам для його збірки потрібно стільки ж часу, скільки і в літній період.

Основні переваги зимового будівництва:

Будувати будинки з sip панелей і каркасні будинки в зимовий час не тільки можна, а навіть потрібно. На це є ряд вагомих причин, серед яких:

  • хороший вибір пиломатеріалів і деревини, попит на які взимку істотно падає. Це означає, що ви швидше знайдете і дешевше купите всі необхідні матеріали;
  • відсутність ризику зараження деревини різними грибками, комахами та паразитами, які можуть виникнути під час перевезення матеріалів і їх складуванні;
  • сприятливі для остаточного висихання-усадки дерев’яних конструкцій умови – природне поступове та рівномірне видалення зайвої вологи з деревини (до слова, влітку домогтися аналогічного результату набагато складніше в зв’язку з тим, що під впливом сонячних променів може статися викривлення і розтріскування цільної деревини);
  • відсутність мокрих опадів, що дозволяє звести будинок під дах без замочування дерев’яних конструкцій;
  • відсутність бруду під час спорудження будинку , тобто чиста будівництво;
  • можливість придбати оздоблювальні матеріали за більш вигідними цінами. Зниження вартості будівельних матеріалів відбувається за рахунок відсутності великого попиту, який підвищується навесні. Таким чином, ви можете вигідно купити оздоблювальні матеріали з різних знижок і акцій, в той час як ми будемо збирати домокомплект;
  • можливість скористатися послугами найкращих будівельників. Пам’ятайте, навесні і влітку попит зростає не тільки на будматеріали, а й на послуги майстрів по ремонту. Взимку будівельники працюватимуть спокійно і без поспіху, так як в цей час вони можуть робити це в задоволення і не поспішати виконати якомога більше замовлень. Крім того, кращі будівельники працюють і взимку, і влітку.

Технологія будівництва каркасних будинків ЕКОПАН зарекомендувала себе як найбільш якісна і надійна. Вона користується популярністю не тільки в нашій країні, а й за її межами. Саме тому ми пропонуємо вам почати будівництво будинку з sip панелей взимку.

Комментарии отключены.