Канадські будинки – завтрашній день будівельних технологій сьогодні.
Канадська або СІП технологія дозволяє нам уявити вже сьогодні, що таке будівництво майбутнього.
Судіть самі: технологічне, автоматизоване, швидкісне виробництво і збірка будівель, різноманіття сучасних архітектурних форм, низьке споживання сировини, екологічність, енергоефективність конструкцій та все це при невисокій вартості будівництва з чітко спланованими кошторисами – це все факти, а не уривок з фантастичного роману.
Всі стадії роботи над проектом автоматизовані. Проекти канадських будинків створюються за допомогою спеціальних комп’ютерних програм, так як для розкрою будівлі на виробництві необхідні точні розрахунки каркаса будівлі і кріпильних ферм. На розгляд замовникам представляються базові проекти, серед яких дуже багато цікавих архітектурних рішень. Після затвердження проекту замовником всі конструкційні елементи канадського будинку виготовляються на заводі і доставляються на місце будівництва збираються. На збірку будинку на ділянці необхідно максимум 10 днів і можна приступати до опоряджувальних робіт.
Мінімальне використання сировини в порівнянні з класичними технологіями будівництва канадські будинки виробляються в заводських умовах, що дозволяє звести до мінімуму використання сировини, а відходи, які виникають при різанні панелей, збираються і переробляються в подальшому.
Екологічність. Якщо Ви хоча б один раз побуваєте в канадському будинку на стадії монтажу, коли його стіни ще не обшиті гіпсо картоном, Ви зверніть увагу, що такий будинок пахне деревом. Вся справа в тому, що для виробництва СІП ми використовуємо високоякісне OSB, австрійської компанії EGGER. OSB – це будівельний матеріал деревного походження, він являє собою спресовану плиту, виготовлену з прямокутної стружки і смоли методом гарячого пресування. Крім того, для з’єднання сендвіч панелей використовується клеєний брус. Пінополістирол екологічно чистий матеріал, що володіє виключно високими теплозберігаючими характеристиками. Сполучний розчин являє собою поліуретановий клейовий, абсолютно нешкідливий в застосуванні.
Канадські будинки – це теплі будинки. Панелі відрізняють високі енергозберігаючі характеристики (в десять разів більші, ніж у будівель з цегли і бетону), що дозволяє економити до 60% коштів на опаленні при експлуатації будинку. Це особливо актуально в умовах постійного зростання цін на енергоносії та організації автономного енергозабезпечення. За своїми теплозберігаючими характеристиками 15 сантиметрова стіна з структурної теплоізоляційної панелі перевершує 150 сантиметрову стіну з цегли. Канадські будинки з товщиною панелей в 30 сантиметрів, навіть без опалення, не промерзають при найсильніших арктичних морозах.
Мобільність і автономність будівництва канадського будинку .
Готові до збірки структурні елементи домокомплект мають невелику вагу. Збірка будинку проводиться силами бригади з 4 чоловік і не вимагає застосування будівельної техніки. Відсутня прив’язка до енергетичних потужностей і баз будівельних матеріалів, що дозволяє вести будівництво в ізольованих, віддалених або важкодоступних місцях. Крім того, стислі терміни монтажу, мінімальні вимоги до фундаменту і практично повна відсутність спеціальної будівельної техніки дозволяють зводити малоповерхові будівлі (до 3 поверхів) з будь-якими технічними і експлуатаційними характеристиками в місцях зі складними або обмеженими умовами монтажу. Таких як: точкова забудова в сформованій інфраструктурі, архітектурних і археологічних пам’ятках і заповідниках, складних грунтах і ландшафтах, майданчиках на інженерних комунікаціях і шляхопроводах.