Удача посміхнулася дачею, тернопільській багатодітній родині

16 квітня 2016 був визначений перший переможець акції «Садовий бум», організованої спільно компанією «ЕКОПАН» і мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К». Дачу за удачу отримав водій-далекобійник і батько багатодітної родини 48-річний Володимир Дзінора з села Лапшин Тернопільської області.

Володимир поділився своїми враженнями про розіграші:

– Все моє життя в дорозі, адже я водій-далекобійник. Ніколи не зупиняюся на досягнутому – між поїздками роблю ремонт у будинку. За необхідними матеріалами, звичайно ж, їжджу в «Епіцентр»! На цей раз купував керамічну плитку для коридору. На касі запропонували взяти участь в акції, я і подумав «чому б і ні?». Так запам’яталися ці слова: «Дачу за удачу»! Їхав і думав, що було б так добре мати свій будиночок. У мене така велика родина: 11 дітей, 3 дочки і 8 синів. Молодшому синові – 4, а старшому – 27 років. Коли сказали, що я виграв, то спочатку не повірив! Зараз дуже щасливий тому, що зможу збирати всю свою сім’ю на дачі і відпочивати. Мрія здійснилася! Я хочу подякувати організаторам акції за дачу і побажати їм процвітання, нехай все буде добре, а головне, щоб люди приходили за покупками!

Нагадаємо, що участі в акції «Садовий бум» необхідно придбати будь-який товар для будівництва, ремонту та облаштування будинку в мережі «Епіцентр К» на суму від 750 грн. одним чеком. Після оформлення товарів покупець заповнює купон учасника акції встановленого зразка і залишає в боксі для реєстрації, розміщеному в гіпермаркеті «Епіцентр К», у якого було придбано. Кількість реєстрацій не обмежена.

Ім’я наступного переможці акції «Садовий Бум» стане відомим 29 квітня в 18:00. Детальніше тут https://ecopanua.com/ekopan-partner-aktsii-sadovyiy-bum-epitsentr/ .

 

Не прогав свій шанс отримати дачу від «Екопан»!

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.