Для більшості людей будівництво заміського будинку представляється трудомістким довгостроковим процесом. Мимоволі спадає на думку, що набагато простіше купити нерухомість на вторинному ринку, ніж вникати в плани і кошторису. До того ж на думку споживача будинок буде будуватися не один рік, а чекати так довго абсолютно не хочеться.

Наша компанія готова довести вам, що будівництво заміських будинків – це хоча і трудомісткий, але дуже захоплюючий процес, який може закінчитися менш ніж за один рік. Для цього вам необхідно замовити у нас проект вашого майбутнього житла, а також дати нам завдання його побудувати.

Етапи будівництва заміського будинку

Існує кілька основних етапів побудови заміських будинків, які ви зможете пройти з нашими фахівцями. Перший з них – збір інформації – ви можете пройти самостійно. Відвідуйте будівельні виставки, читайте спеціалізовану пресу, спілкуйтеся з друзями на тему архітектури, все це допоможе вам створити в загальних рисах ескіз майбутнього будинку.

Далі можна замовити у нас проект, паралельно оформляючи земельну ділянку під будівництво. Після того, як всі питання з документами будуть вирішені, починається безпосередньо будівництво заміського будинку. Вона складається з наступних етапів:

  • початкові роботи: розчищення ділянки і вивезення сміття, підготовка під’їзних шляхів і закладка фундаменту
  • будівництво «коробки»: зводяться огороджувальні та опорні конструкції, після закінчення етапу ми отримаємо стіни з віконними і дверними отворами
  • підключення інженерних мереж: організація каналізації, холодного і гарячого водопостачання, опалення, електропостачання. Якщо у вас на ділянці крім основного будинку будуть господарські будівлі і, наприклад, басейн, то необхідно заздалегідь подумати про підведення комунікацій до них
  • закриваємо контур: споруджується дах, встановлюються двері і вікна, проводиться обробка стін зовні
  • розводка інженерних систем всередині: встановлюються всі споживача, після чого відбувається їх підключення до підведених раніше систем комунікацій
  • внутрішнє оздоблення: заключний етап, на якому створюється інтер’єр вашого житла.

Будівництво заміських будинків під ключ має на увазі ваше заселення в готовий особняк буквально відразу ж після закінчення робіт.

Наша компанія займається будівництвом заміських будинків в Києві досить давно. Завдяки ретельності наших майстрів ваш будинок буде готовий в найстисліші терміни, при цьому технологія будівництва не буде порушена навіть мінімально. Якість будівництва ми вам гарантуємо.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.