Будівництво котеджу: швидко і якісно

Хто не мріє мати власний будиночок за містом? Місце, де можна відпочити на вихідних від насичених трудових буднів, провести святкові дні в компанії друзів або з сім’єю.

Скільки коштує будівництво?

Але ось кожному відомо, що будівництво котеджів – це задоволення не з дешевих. Ринкові ціни залежать, в першу чергу, від курсу валют. А вже потім від кількості і якості матеріалів, вартості робіт, плану будівлі та інших факторів. Фахівці компанії Екопан проведуть виміри і оцінку проекту, щоб Ви могли точно знати, на яку суму розраховувати.

Переваги будівництва котеджів компанією Екопан

Наша компанія здійснює будівництво котеджів в Києві і області за сучасною технологією Екопан. Наші будинки теплі, затишні, екологічні та енергоефективні. Чому варто замовляти будівництво котеджів у нас?

  • Для побудови ми використовуємо теплоізоляційні панелі, які самі ж і виробляємо. Матеріали і елементи конструкції, які ми використовуємо для заміського будівництва котеджів поставляються прямо на ділянку, де і збираються. Крім того, всі необхідні матеріали наш завод виробляє в достатній кількості, так що «черги на забудову» чекати не доведеться.
  • Ми можемо побудувати споруду будь-якої складності за короткий проміжок часу. Для таких типів будинків не потрібен масивний фундамент.
  • Наші фахівці створять індивідуальний проект з урахуванням всіх дрібниць (поповнення в родині, часті візити гостей і т. Д.).

 

Швидка споруда котеджу під ключ

Залежно від планування, ми розрахуємо оптимальні варіанти гідро і теплоізоляції, підведемо всі необхідні комунікації, виконаємо внутрішні оздоблювальні роботи.

Відразу після завершення будівельних робіт можна приступати і до внутрішнього оздоблення. Фахівці компанії Екопан виконують ряд різних робіт – починаючи від проектування інтер’єру до його оформлення. Ми здійснюємо будівництво котеджів під ключ за 90 днів. І це не приблизна цифра, а точна, яка фіксується в договорі.

Як зробити замовлення?

Замовити будівництво котеджу можна за контактними телефонами в будь-який час дня і ночі. Також Ви можете просто залишити заявку у нас на сайті і наші менеджери зв’яжуться з Вами для подальшого обговорення проекту. Будувати з Екопан швидко, зручно і недорого. Ми допоможемо втілити мрії в реальність!

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.