Канадські будинки повністю відповідають вимогам і потребам своїх власників і багато в чому перевершують їх очікування. Причиною тому служить ряд очевидних переваг і достоїнств таких будівель. Чому жителі з різних країн світу і наші співвітчизники зокрема все частіше вибирають будинки, побудовані за канадською технологією? Відповідь на це питання досить простий: все тому, що ці будинки отримують високу оцінку при розгляді всіх найважливіших аспектів і чинників, що враховуються при виборі житла. Отже, серед таких:

Теплозбереження будинків

Завдяки тому, що для будівництва використовуються SIP-панелі (відомі також як сендвіч-панелі) з утеплювачем, ці будинки мають унікальні теплозберігаючі властивості. Відповідно, для опалення житла в холодний період потрібно менше енергії і грошових коштів. Економія стане відчутною відразу ж. Таким чином, вибираючи каркасні будинки, ви вирішуєте проблему опалення на етапі будівництва – ви вирішуєте проблему опалення найбільш грамотно.

Пожежна безпека в вашому домі

Будівництво канадських будинків під ключ здійснюється із суворим дотриманням всіх діючих стандартів якості та безпеки. Зокрема, необхідно підкреслити такий важливий аспект як пожежна безпека. Численні дослідження підтверджують, що в порівнянні з іншими будівельними матеріалами СИП-панелі складніше піддаються займання і при впливі високих температур не виділяють токсичних і небезпечних для життя людини речовин. До складу СИП-панелей входить утеплювач пінополістирол і OSB-плити, які відносяться до нізковоспламеняемим матеріалами.

Оздоблення

Найважливіше питання для кожного замовника: «Коли можна буде почати ремонт?» Відповімо лаконічно: «Відразу ж!» Відразу після закінчення будівництва стіни, підлогу і стелю повністю готові до проведення оздоблювальних робіт. Тому поки наші будівельники будуть будувати ваш будинок, ви вже можете вибирати шпалери, ламінат та інші матеріали для обробки приміщень.

Швидкість зведення

Для того щоб побудувати канадський будинок, достатньо кількох місяців або навіть менше – все залежить від обраного проекту і обсягу робіт.

Ціна – скільки коштує канадський будинок під ключ?

Порівнюючи з вартістю житла на первинному і вторинному ринках, будівництво канадських будинків стає одним з кращих пропозицій. Одним словом, за ті ж гроші ви отримуєте не маленьку квартиру, а власний великий будинок з відмінними технічними і експлуатаційними характеристиками. Найвигіднішу вартість і відмінна якість пропонує компанія «Екопан», якій ви можете довірити будівництво свого будинку.

Комментарии отключены.