Будівництво дачних каркасних будинків останнім часом стає одним з основних серед українських будівельних компаній. При цьому важливо врахувати, що саме будинки за канадською технологією від виробника Екопан користуються найбільш стійким і заслуженим попитом.

Дачні будинки каркасні від Екопан – чудовий зовнішній вигляд і енергоефективність

Незважаючи на те, що на дачі багато з нас бувають кілька тижнів на рік, функціональність і зовнішній вигляд вашого будинку (в очах оточуючих) відіграють важливу роль. Сучасні дачні каркасні будинки відрізняє чудовий екстер’єр та енергоефективність, а їх вартість дозволяє говорити про «нову хвилю» в будівництві.

У порівнянні з будівлями з традиційних цегли, каменю, деревини або газобетону дачні каркасні будинки під ключ стоять як мінімум в 2-3 рази дешевше. При цьому такі каркасні дачні будинки можуть зводитися практично «олімпійськими» темпами: їх будівництво рідко займає більше 3-4 тижнів.

Каркасний дачний будинок виготовляється із застосуванням технології SIP – структурованих панелей з пінополістиролу, які зводяться на зразок дитячого пазла. Ми виготовляємо на нашому виробництві всі необхідні деталі з пазами для швидкої збірки.

Дачний будинок каркасний не вимагає для свого будівництва важкої техніки, практично всі роботи виконуються вручну. Дачний каркасний будинок – це попередньо пронумеровані сип панелі, які з’єднуються між собою за допомогою стандартних кріплень.

Ми пропонуємо каркасні дачні будинки під ключ, як найбільш затребувану послугу від нашої компанії. Такий дачний будинок гарантує вам:

  • Самітність і відпочинок далеко від галасливого мегаполісу;
  • Чудове місце для сімейного відпочинку або проведення часу з друзями;
  • Відмінний «плацдарм» для любителів овочів і фруктів, віддушину в повсякденній роботі.

Якщо ви хочете знайти ідеальний дачний будинок, компанія Екопан допоможе вам зробити ідеальний вибір. У наших будинках завжди тепло взимку і прохолодно влітку, вони максимально енергоефективні, а їх вартість дозволяє рекомендувати такі споруди будь-яким категоріям клієнтів.

Ми пропонуємо різноманітні розміри, різні товщини панелей і проекти будь-яких складнощів. Власне обладнання дозволяє нам виконувати проекти за індивідуальними замовленнями в будь-якому обсязі. Це дозволяє нам гарантувати доступність ціни і успішно конкурувати на ринку з аналогічними пропозиціями від конкурентів.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.