Будівництво лазні під ключ

Почувши слово лазня, на душі стає тепло. Традиція відвідувати парилку з’явилася ще в Стародавній Русі, таким чином наші предки зміцнювали своє здоров’я і лікувалися від безлічі хвороб. Після парилки очищається шкіра, стає м’якше, кровообіг покращується, підвищується м’язовий тонус – в загальному, це здорово! Хочете обзавестися власною сауною? Щоб у будь-який час мати можливість відпочити з користю для здоров’я? Баня під ключ – вихід для тих, хто цінує свої гроші і час!

Переваги будівництва лазні під ключ з Екопан

Компанія Екопан пропонує послуги будівництва будинків в Києві. Багато хто думає, що ціна лазні під ключ порівнянна з масштабним будівництвом будинку. Однак це далеко не так. Ми побудуємо будинок на заміській дачі або в приватному будинку швидко і якісно. Ми будуємо каркасні будинки з якісних матеріалів власного виробництва ( СІП панелі ЕКОПАН ), тому все робимо швидко. Матеріали ми доставляємо на місце і здійснюємо монтаж за лічені години. Ми здійснюємо будівництво лазні недорого і швидко по ряду причин:

  • при роботі з каркасно-панельними спорудами не потрібно фундамент, що етокоміт і час і гроші;
  • внутрішнє оздоблення сауни здійснюється відразу після спорудження будівлі;
  • ми використовуємо екологічно чисті матеріали;
  • матеріали добре утримують тепло, тому додаткове утеплення не потрібно.

Індивідуальний проект лазні для Вас!

Наша компанія будує лазні під ключ в Україні вже довгий час. Тому ми гарантуємо якість, вкладаємося точно в строк. Ви хочете незвичайну споруду? Щось зовсім відрізняється від володінь сусіда? Ми готові запропонувати індивідуальні проекти будівництва лазні, в яких буде передбачена кожна дрібниця. Ви плануєте запрошувати друзів або колег для посиденьок в парильні? У Вас маленька дитина, якій потрібно окреме місце для водних процедур? Ми враховуємо кожну деталь!

Дизайнери розробляють проект самої будівлі і внутрішнього інтер’єру, а потім наші висококваліфіковані фахівці приступають до роботи. Будівництво лазні під ключ здійснюється зі спеціальних теплоізоляційних (SIP) панелей, які ми самі і виробляємо. Скільки коштує будівництво лазні? Вартість залежить в першу чергу від класу споруди, складності і квадратури. Телефонуйте нам прямо зараз і ми швидко побудуємо парилку мрії для якісного відпочинку!

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.