Наша команда

Коли ми озираємося назад на еволюцію, різноманітність і складність наших проектів, ми розуміємо, що всі наші успіхи відбулися і відбуватимуться завдяки нашій команді і тому симбіозу, який ми створюємо в стінах компанії. Екопан – це команда інноваторів, професіоналів і фанатів своєї справи, об’єднаних спільною метою та ідеями. Разом ми постійно працюємо з метою створення ідеального простору для життя і роботи людей шляхом забезпечення гармонійного співіснування з природою. Адже найголовніше для нас – це щасливе життя людей і можливість хоч трохи допомогти екологічному відновленню здоров’я планети.

Ольга — генеральний директор компанії Ecopan. Її ціль полягає у створенні ідеальних просторів для життя людей за допомогою правильного (з функціональної точки зору проектування і симбіозу з природою, що вона втілює у всоїй роботі кожен день.

Ольга Романенко

Генеральний директор

Олександр – комерційний директор компанії Ecopan, який є справжнім лідером і професіоналом своєї справи. Головною метою Олександра є забезпечення людей якісною архітектурою, яка буде надавати сприятливий вплив як на їх життя, так і на навколишнє середовище.

Олександр Щуцкій

Комерційний директор

Денис – керівник відділу проектного менеджменту, який на своєму досвіді переконався, що найважливішим в будівельному процесі є правильне планування будинку і сам проект. Його мета полягає в тому, щоб зробити Ваш досвід будівництва максимально приємним, який, за його словами: “Як літня прогулянка на катері: так, часом підкидає на хвилях, але це і робить процес таким цікавим”.

Денис Круківський

Керівник відділу продажів та проектного менеджменту

Андрій - співробітник якому долею дістаються самі складні та цікаві проєкти. В них він реалізує свій потенціал практичних знань, навички роботи в складних графічних програмах і відданість справі. Він вірить, що його головний проєкт ще попереду.

Андрій Косілов

Менеджер проєктів

Артем – керівник проектів, який вже п’ять років є вашим провідником на шляху будівництва будинку. Він вважає, що кожен замовник унікальний і цікавий, незважаючи на бюджет і побажання. Його головною метою є втілення будинку Вашої мрії і він знає, як це зробити найкраще.

Артем Артюх

Менеджер проєктів

Ірина – архітектор, вважає, що сучасний будинок має тонко відображати внутрішній світ, характер, стиль життя, цінності та звички людей, які у ньому живуть. І щоб створити «той самий» проєкт, важливо не лише творчо відноситись до своєї справи, а й дотримуватися певних основ, правил та раціонального підходу до роботи. Завдяки такому концепту Ірині вдається створювати функціональний та гармонійний простір зі зручним плануванням та комфортною обстановкою для життя.

Ірина Сольона

Архітектор

Катерина – архітектор, який вірить в те, що вчинки і дії найкраще відображають дійсність намірів людини. Повага і любов до архітектури, чіткість дій і думок, і лаконічність в роботі є принципово важливими аспектами в її роботі. Катерина є прихильником простих правильних форм, перевірених роками, і завдяки цьому її проекти є відображенням якості і сталості у всіх можливих аспектах.

Катерина Дуліч

Архітектор

Анастасія – архітектор і справжній фанат своєї справи, адже робота дарує їй тільки натхнення. Вона допоможе спроектувати будинок Вашої мрії, який буде відповідати всім Вашим очікуванням і стане втіленням Ваших ідеалів.

Анастасія Подуфала

Архітектор

Юлія - фінансовий директор компанії ECOPAN. Вона майстер у організації всіх фінансових та облікових процесів. Основною задачею ставить для себе оптимізацію, систематизацію та автоматизацію всієї діяльності компанії. Юлія вважає, що якісне будівництво можливо лише при чіткості за злагодженості дій всіх відділів компанії.

Юлія Мацкайло

Фінансовий директор

Маргарита – архітектор, який все дитинство мріяв стати вчителем. Але шкільне життя перенаправило її в кардинально інше русло, яке стало головною справою її життя і подарувало їй безліч нових інтересів і можливостей. Маргарита тільки почала свій професійний шлях в усвідомленому проектуванні, але вона щиро вірить в те, що якісна архітектура здатна зробити людей щасливішими, чим і керується у своїй роботі.

Маргарита Литвин

Архітектор

Февзі візуалізатор, який допоможе вам побачити, як буде виглядати будинок вашої мрії, ще до початку будівництва. Для нього головним в роботі є увага до найдрібніших деталей, адже саме деталі створюють атмосферу затишку та комфорту. Найбільшим натхненням для нього є можливість бачити результат своєї роботи в реальності.

Февзі Аблаєв

Візуалізатор

Вікторія - фінансовий операціоність компанії ECOPAN і невід'ємний, важливий працівник. Вона уважна до всіх маленьких деталей при виконанні завдань, відповідальна та з легкість береться за будь-яку роботу. Вікторія має чітку позицію щодо всього, це допомагає їй точно і без зайвої метушні знаходити вирішення питань компанії та колективу.

Вікторія Панькевич

Фінансовий операціоніст

0 +

Років досвіду

0 +

Реалізованих проектів

0 кв.м

Виробнича потужність

0 %

Задоволених клієнтів

Зацікавив об'єкт?

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося