Наша команда

Коли ми озираємося назад на еволюцію, різноманітність і складність наших проектів, ми розуміємо, що всі наші успіхи відбулися і відбуватимуться завдяки нашій команді і тому симбіозу, який ми створюємо в стінах компанії. Екопан – це команда інноваторів, професіоналів і фанатів своєї справи, об’єднаних спільною метою та ідеями. Разом ми постійно працюємо з метою створення ідеального простору для життя і роботи людей шляхом забезпечення гармонійного співіснування з природою. Адже найголовніше для нас – це щасливе життя людей і можливість хоч трохи допомогти екологічному відновленню здоров’я планети.

Олександр – комерційний директор компанії Ecopan, який є справжнім лідером і професіоналом своєї справи. Головною метою Олександра є забезпечення людей якісною архітектурою, яка буде надавати сприятливий вплив як на їх життя, так і на навколишнє середовище.

Ольга Романенко

Генеральний директор

Олександр – комерційний директор компанії Ecopan, який є справжнім лідером і професіоналом своєї справи. Головною метою Олександра є забезпечення людей якісною архітектурою, яка буде надавати сприятливий вплив як на їх життя, так і на навколишнє середовище.

Олександр Щуцкій

Комерційний директор

Артем – керівник проектів, який вже п’ять років є вашим провідником на шляху будівництва будинку. Він вважає, що кожен замовник унікальний і цікавий, незважаючи на бюджет і побажання. Його головною метою є втілення будинку Вашої мрії і він знає, як це зробити найкраще.

Артем Артюх

Менеджер проєктів

Андрій Косілов

Менеджер проєктів

Денис – керівник проектів, який на своєму досвіді переконався, що найважливішим в будівельному процесі є правильне планування будинку і сам проект. Його мета полягає в тому, щоб зробити Ваш досвід будівництва максимально приємним, який, за його словами: “Як літня прогулянка на катері: так, часом підкидає на хвилях, але це і робить процес таким цікавим”.

Денис Круківський

Керівник відділу продажів та проектного менеджменту

Ірина Сольона

Архітектор

Катерина – архітектор, який вірить в те, що вчинки і дії найкраще відображають дійсність намірів людини. Повага і любов до архітектури, чіткість дій і думок, і лаконічність в роботі є принципово важливими аспектами в її роботі. Катерина є прихильником простих правильних форм, перевірених роками, і завдяки цьому її проекти є відображенням якості і сталості у всіх можливих аспектах.

Катерина Дуліч

Архітектор

Анастасія – архітектор і справжній фанат своєї справи, адже робота дарує їй тільки натхнення. Вона допоможе спроектувати будинок Вашої мрії, який буде відповідати всім Вашим очікуванням і стане втіленням Ваших ідеалів.

Анастасія Подуфала

Архітектор

Юлія Мацкайло

Фінансовий директор

Маргарита – архітектор, який все дитинство мріяв стати вчителем. Але шкільне життя перенаправило її в кардинально інше русло, яке стало головною справою її життя і подарувало їй безліч нових інтересів і можливостей. Маргарита тільки почала свій професійний шлях в усвідомленому проектуванні, але вона щиро вірить в те, що якісна архітектура здатна зробити людей щасливішими, чим і керується у своїй роботі.

Маргарита Литвин

Архітектор

Февзі Аблаєв

Візуалізатор

Вікторія Панькевич

Офіс-менеджер

0 +

Років досвіду

0 +

Реалізованих проектів

0 кв.м

Виробнича потужність

0 %

Задоволених клієнтів

Зацікавив об'єкт?

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося