Спільний авторський проект «ЕКОПАН» і «Купинський та партнери»

Закінчення 2015 року ознаменувався для компанії «ЕКОПАН» завершенням будівництва першого спільного проекту з інноваційної канадською технологією в тісній співпраці з провідним українським архітектурним бюро «купинських і партнери» . Бюро відмінно зарекомендувало себе в сфері розробки ексклюзивних проектів преміум-класу, як індивідуальних будинків і інтер’єрів, так і інноваційних комерційних об’єктів.

Спільний проект розроблений в скандинавському стилі і являє собою одноповерховий економічний і функціональний будинок загальною площею 103,21 кв.м . Це прекрасний варіант для невеликої сім’ї з 4 осіб. У будинку передбачено більший простір для сімейних посиденьок біля каміна, крита тераса для відпочинку на свіжому повітрі. Важливою перевагою будинку є оптимальне планування з мінімальною транзитною зоною. Архітектура будівлі випромінює незвичайну легкість, природність і простоту.

Звичайно, партнери не зупинилися на досягнутому і розробили новий перспективний проект – триплекс площею 462 кв.м ., Розрахований на проживання трьох сімей. Будинок побудований в стилі сучасного мінімалізму . Проста форма будівлі, плоска покрівля, популярність якої цілком виправдана: це відмінна можливість ефективно використовувати верхню частину будинку. Будовою характерна особлива функціональність – другий поверх консольний, під ним розташовуються паркувальні місця. Панорамні вікна надають особливу родзинку проекту, візуально додаючи додаткове світло і простір.

Нагадаємо, «ЕКОПАН» – найбільший виробник СІП панелей в Україні, інноваційна виробнича база, успішна команда професіоналів, багаторічний досвід створення проектів всіх рівнів складності. Співпраця з провідними українськими та іноземними архітектурними студіями забезпечує постійний розвиток компетенцій компанії, що дозволяє пропонувати найбільш професійні проекти.

Чи не переставайте мріяти, адже “ЕКОПАН” здійснить всі Ваші найсміливіші ідеї !

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.