У минулій статті ми говорили з Вами про історію основних рисах популярного в архітектурі і дизайні скандинавського стилю, а також розбиралися, що ж робить його настільки улюбленим багатьма. Все тече, все змінюється, і навіть у цього модного тренду з’являються новації. Ми вже розповідали вам, що основною емоційної складової скандинавського стилю є поняття hygge. Данська термін для позначення затишку, благополуччя і почуття задоволеності.

Ця філософія не тільки завоювала світову популярність, а й отримала свій розвиток. Lagom – шведське слово, що означає «досить». Це поняття має на увазі життя з меншими витратами, осмислений шопінг і прикраса.

Новітній тренд скандинавського стилю – umage (вимовляється «oo-may»), що в перекладі з данської означає «докласти трохи більше зусиль».

На перший погляд, нова концепція не так вже й приваблива. У той час hygge припускав розслабленість і затишок, lagom – елегантний будинок, вільний від безладу, umage нагадує нам про зусилля. Проте, іноді все ж варто зробити трохи більше зусиль для того, щоб отримати найкращий результат.

Нам дуже близько це поняття, так як ми щодня, у своїй роботі робимо трохи більше. Трохи більше замислюємося при роботі над плануванням будинку, при виборі матеріалів, під час виробництва та збирання домокомплект і, як нагорода завжди бачимо посмішки на обличчях наших замовників під час здачі об’єкта. Наприклад, відсоток повторних продажів в ECOPAN для родичів з однієї сім’ї становить 30%. Думаємо, це результат umage від ECOPAN.

Якщо ж Ваш будинок вже побудований – це зовсім не означає, що йому не можна надати риси umage

Прикладаючи зовсім небагато зусиль Ви можете зробити його ще більш красивим і затишним.

Ось кілька порад як цього досягти:

  • Приготуйте декілька комплектів текстилю для вашого будинку. Різні тканини для різних сезонів – чохли на подушки, накидки, штори і т. П. Їх легко зберігати, коли вони не використовуються. Зміна текстилю восени і навесні миттєво освіжать ваш будинок без необхідності витрачати надто багато коштів.
  • Складіть список будь-яких невеликих робіт, які необхідно виконати в кожній з кімнат вашого будинку, але до яких ніколи не «доходять руки». А потім виділіть один день на місяць щоб виконати одну або дві роботи з цього списку.
  • Безпрограшний варіант освіжити атмосферу в домі – додати зелень. Всі рослини, навіть невибагливі, потребують догляду, але це того варто.
  • Щоб змінити інтер’єр, не завжди потрібно купувати нові речі. Перестановка меблів може повністю змінити зовнішній вигляд кімнати.
  • Милі штучки на стінах також здатні внести новизну в уже звичний інтер’єр. Створіть колекцію із сімейних фотографій і дитячих малюнків – це додасть вашому будинку індивідуальність.

Як бачите, бути umage зовсім не складно. При цьому ви отримуєте набагато більше бонусів, ніж вкладаєте зусиль. Закон Парето в дії.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.