Розвиток технологій сьогодні не стоїть на місці. З кожним днем ​​з’являється все більше нових систем і розробок для підвищення рівня комфорту і безпеки будинку, збудованого за СІП панельної технології. Так і система з досить цікавою назвою «розумний дім» спровокувала цілу революцію в будівництві. Ще кілька років тому український ринок «розумних будинків» знаходився в початковій стадії розвитку, але, як відомо, що було недоступне вчора, сьогодні стає реальністю.

Що таке «розумний дім»?

Сучасна система «розумний будинок» – це система повної автоматизації для створення комфортних умов за допомогою інноваційних методів електронного урядування в вашому домі, починаючи від гасіння світла в кімнаті і закінчуючи автоматичним закриттям вхідних дверей без ключа.

Використовуючи інноваційну розробку, також можливо убезпечити свій будинок від проявів агресивності середовища у вигляді різних катаклізмів. В основі системи лежить зведення управлінням всіх інженерних систем вашого будинку в єдину мережу, не привертаючи для цього власника. Управління та контроль за системою можна здійснювати за допомогою мобільних гаджетів, таких як смартфон, ноутбук, планшет, незалежно від відстані.

Облаштування «розумного будинку» в СІП будинку

Відповідаючи на питання багатьох замовників нашої компанії про можливості впровадження системи «розумний дім», слід зазначити СІП технологію, як повністю відповідну для впровадження всім сучасним вимогам в будівництві.

З використанням «розумної» технології в каркасному будівництві тепер стало доступно зведення не тільки енергоефективних, сучасних, а також повністю комфортних і автоматизованих будинків. Вони споживають мінімум ресурсів, не вимагаючи витрат на обслуговування, забезпечуючи підтримку процесів економії і управління енергоресурсами всередині будівлі.

Серед основних функцій, які дозволяють здійснити управління будинком з найбільшим ефектом:

  • контроль і управління опалювальною системою, вентиляційної і системою клімат контролю;
  • управління освітленням будинку як зовнішнім, так і внутрішнім;
  • управління мультимедійним обладнанням;
  • контроль за сигналізацією та відеоспостереженням;
  • управління за допомогою автоматики відкриттям і закриттям жалюзі, ролетів, а також гаражних воріт;
  • управління побутовими приладами;
  • контроль над роботою устаткування для ландшафтного дизайну (фонтани, полив).

Вигоди

У разі якщо система спочатку була грамотно спроектована, то вона може заощадити власникові до 30% енергоресурсів: води, електроенергії, газу. Крім того, сучасне інноваційне обладнання дає можливість зменшити навантаження всіх електричних приладів, що знаходяться в будинку, при цьому спостерігається істотне збільшення терміну їх служби.

Наприклад, в зимовий період часу заощадити на електроенергії допоможе опція «розумного будинку», яка Автоматично переводить житло в режим мінімального опалення , коли в ньому відсутні члени сім’ї. А вже до повернення господарів, температура в приміщеннях починає підніматися. Використовуючи даний режим, є можливість встановити графік обігріву або віддати таку команду прямо з офісу зі свого мобільного телефону або планшета. У літній період часу можна схожим чином заощадити на роботі кондиціонерів, а в решту пори року – на освітленні і споживанні електрики побутовими електроприладами.

Однією з найбільш корисних функцій сучасної системи «розумний дім» є Підтримка індивідуального мікроклімату в вашому домі. Він може змінюватися відповідно до обраного сценарієм. Функція не обмежується контролем температури, система може також стежити і за вологістю повітря, свіжістю, і навіть його ароматом. Спеціально для завзятих меломанів розроблена особлива функція – Multi-Room , яка дозволить слухати музику в будь-якій кімнаті без установки аудіосистеми в кожній з них. При необхідності система може прочитувати вам пошту або пов’язувати вас з домофоном і навіть – дивитися фільми.

Можливості по автоматизації будинку практично безмежні. Розумний будинок – це вже доступна «розкіш», яка зробить ваш СІП будинок затишним і комфортним. Тільки варто його довіряти професіоналам, які зможуть якісно втілити всі ваші задуми і побажання!

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.