Не секрет, що комерційна нерухомість коштує в рази дорожче, ніж житлова. У такій ситуації питання економії простору і його раціонального використання стає особливо актуальним.

Одним з найбільш ефективних варіантів вирішення цього завдання є використання сип-панельної технології будівництва. За рахунок невеликої товщини конструкцій ця технологія дозволяє отримати додаткове внутрішнє простір. При цьому в такій будівлі завжди буде тепло завдяки відмінним енергоефективним характеристикам.

Для того, щоб з’ясувати, як використання SIP може підвищити вартість об’єкта, міжнародний консультант з управління активами компанія Sweett Group розробила детальну дослідницьку програму.

На першому етапі цієї програми була проаналізована база даних з 4860 будівель. Ця база об’єктів представляла собою репрезентативну вибірку сегмента ринку комерційних будівель в Великобританії і враховувала дизайн, вартість, місце розташування і цілий ряд інших фізичних і фінансових показників об’єктів.

При аналізі результатів були взяті до уваги відмінності в товщині конструкції і вартості.

Результати дослідження показали, що будівлі з СИП панелей отримували значне, до 10-12%, збільшення внутрішнього простору при однакових зовнішніх розмірах, а значить мали позитивну рентабельність інвестицій в їх вартість. Щоб перевірити ці результати, Sweett Group провела подальшу роботу по оцінці дев’яти реальних об’єктів комерційної нерухомості різних розмірів і призначень по всій Великобританії. Результати підтвердили початкові висновки, оскільки кожне з цих будівель показало позитивну рентабельність інвестицій.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.