“Незамерзаючі докази”. В кінці 1990-х років, кілька нових будинків в Англії з SIPпанелей пережили тиждень без опалення і не були близькі до замерзання. Асоціація SIPA (структурні ізольовані панелі Association) повідомила, що в ніч на 13 січня 2011 року, в результаті похолодання в м Моррісон, штат Іллінойс температура впала до -20 градусів за Цельсієм. Г-н Террі Шрот подумав, що холодні температури можуть пошкодити нещодавно встановлений гіпсокартон і внутрішню обробку свого нового магазину в 185 кв метрів з SIP. Все, що він міг зробити, це підключити два невеликих 1,5-кіловатних обігрівача і сподіватися на краще. Коли він прибув на наступний ранок, температура всередині всю ніч була близько 16 градусів за Цельсієм. 

“Вижити в результаті стихійних лих”

землетруси:

Кобе, Японія 1995 року. У січні 1995 року в результаті сильного землетрусу – (7,2 бала за шкалою Ріхтера) – спустошений Кобе, розташований на північний захід від Токіо. Цілі квартали житлових будинків зрівнялися з землею. Було документально підтверджено, що всі шість триповерхових будинків, побудованих з СІП, які були розташовані між 10 і 20 км від епіцентру землетрусу, залишилися неушкодженими без структурних пошкоджень.

Гуам, 1993. 8 серпня 1993 року, землетрус, виміряний в 8,1 бала за шкалою Ріхтера – найсильніший землетрус в світі за останні чотири роки – вдарило по островах Гуам. Фахівці оглянули багато з уцілілих будинків, збудованих за технологією СІП. Вони не знайшли ніяких доказів шкоди будь-якому з SIP-будинків. Будинки витримали землетрус настільки добре, що не було навіть мікротріщин в гіпсокартоні.

УРАГАНИ:

У серпні 1992 року Ендрю -прошел самий руйнівний ураган в історії США. Він знищив тисячі споруд у Флориді. Проте, на 125-й вулиці, церква і резиденція, побудовані з SIP панелей вижили без структурних пошкоджень. Після розореної Південній Флориді, Ендрю перемістився назад на Мексиканську затоку, відновив свою категорію до 5-ї, переїхав на північний захід, і врізався в Міссісіпі Delta 26 серпня 1992 року. У місті Франклін протягом п’яти годин швидкість вітру була понад 160 миль / год. Будинки, побудовані з SIP панелей, вижили з незначними ушкодженнями, але ніяких структурних руйнувань не було. Для порівняння, численні будинки були зруйновані.

У вересні 1989 року Хуго. Ураган 4-ї категорії вдарив по г.Чарльстону в 1989 році з подвоєною силою, в результаті чого приніс більше, ніж на мільярд доларів ушкоджень будівлям, дорогам та іншим об’єктам інфраструктури. Три котеджу, побудовані від підлоги до стелі з СИП їй, витримали ураган без структурних пошкоджень, в той час як сусідні будинки отримали серйозні структурні пошкодження, в тому числі втрату даху і стіни.

У серпні 1998 року 24 години поспіль дув ураган Бонні зі швидкістю вітру понад 100 миль / год уздовж узбережжя Північної Кароліни. Будинок, який будувався з СИП панелей і ще не був закінчений відмінно переніс вплив стихії – єдина життя на вулиці – це було розбите вікно ванної кімнати і незначні пошкодження водою. Ранчо в 120 кв.м., (зроблені з SIP стіни і дах), навіть не ремонтували гіпсокартон.

У вересні 2008 року, Айк. У г.Галвестон, штат Техас будували пляжний будинок з SIP панелей. Дах наближалася до завершення, коли третій найбільш руйнівний ураган в історії США вийшов на берег. Після огляду, інтер’єр був знайдений абсолютно сухий, і ніяких структурних пошкоджень не було знайдено. Сусідні будинки були повністю зруйновані.

Комментарии отключены.