СЕЗОН ЗОЛОТИХ ЗНИЖОК від Екопан

Мрієте про теплих сімейних вечорах у власному заміському будинку? Коли приємно потріскує камін і навколо розливається аромат домашньої випічки? Коли за вікном завірюха і мороз, а Вам так затишно? На душі стає радісно і спокійно від атмосфери, наповненою веселими дитячими голосами …

Значить ви на правильному шляху, адже компанія «Екопан» оголошує «СЕЗОН ЗОЛОТИХ ЗНИЖОК». Спеціально для тих, хто шукає максимально вигідну пропозицію і планує будівництво будинку, фахівці компанії підготували добірку найкращих проектів заміських будинків і котеджів колекції 2016.

В рамках акції кожен щасливий замовник будинку за канадською технологією з колекції «Екопан» отримає знижку в розмірі 10% на будівництво свого нового житла. У його комплектацію входить фундамент, стяжка, домокомплект, міжповерхове перекриття, базовий введення комунікацій, покрівля, зовнішня система відводу води, підшитий звисів даху, вікна та вхідні двері, фасадна обробка.

Термін дії акції: 03.09.2016-31.12.2016

Експерти компанії постаралися передбачити всі вимоги та побажання своїх замовників до майбутнього будинку і запропонували найрізноманітніші будинку по стилістиці, архітектурним формам, поверховості і розмірами. А для своїх господарів вони вже стали найкращими на світі!

Кращі проекти від «Екопан» – це перший крок до реалізації Вашої мрії про власний будинок!

 

Двоповерховий заміський будинок – 120,28 кв.м

 

Заміський будинок – 118,63 кв.м

Затишний будинок з мансардним поверхом – 60 кв.м.

 

Одноповерховий будинок з мансардним поверхом – 76,15 кв.м.

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.