Виробництво – це душа будь-якого бізнесу, адже саме в цьому місці народжується продукт, матеріалізуються всі найсміливіші задуми команди і очікування клієнтів.

Виробничо-будівельна компанія ЕКОПАН починалася саме з виробництва. Одним з основних напрямків діяльності компанії, ще на етапі становлення бізнесу, було виробництво клейового устаткування для виготовлення та обробки SIP панелей. «Все обладнання робили самі, тестували на собі те, що пропонували потенційним замовникам. Будувати тільки з власних матеріалів, в якості яких ти впевнений на 100% – це наше кредо » , згадує засновник ЕКОПАН Олександр Щуцький .

Виробничі цехи ЕКОПАН – це гордість компанії, адже вони укомплектовані найсучаснішим обладнанням. «Ми прагнемо мінімізувати вплив людського фактора на якість продукції, що випускається. При виготовленні СИП панелей ступінь автоматизації максимальна, робочі лише накладають матеріал, а кількість клею, швидкість руху візка, сила тиску преса та інше виставляється один раз і робочі на ці процеси не впливають. Таким чином, ми гарантуємо дотримання технології при виготовленні СИП панелей »коментує Олександр Щуцький .

У листопаді минулого року компанія ЕКОПАН пройшла процедуру сертифікації і отримала сертифікат якості ISO 9001 діє до: 2015., Який засвідчує, що система менеджменту якості на виробництві відповідає європейському стандарту і свідчить про високий рівень надійності компанії. Аудитори в першу чергу оцінювали внутрішні процедури. Їх висновок був показово – на 80% внутрішні процедури компанії відповідали європейським вимогам. Майже вся продукція ЕКОПАН, за винятком стандартних панелей, це індивідуальні елементи. Номенклатура виробів для одного будинку може досягати 800 позицій. Природно, проблеми можуть виникати при. Наше завдання виявити їх і замінити до відвантаження на об’єкт для скорочення термінів будівництва і щоб уникнути простоїв. Мета впровадження ISO в ЕКОПАН, крім іншого,

В даний час виробничі потужності ЕКОПАН при постійному завантаженні дозволяють випускати до 25 домокомплектов в місяць. При цьому виробництво постійно модернізується для того, щоб відповідати вимогам і нормам європейського зразка. Лінія продукції розширюється, залучаючи нових споживачів. Домокомплекти випускаються в трьох класах і п’яти різних комплектаціях: «Стандарт», «Енерго» і «Німецький Стандарт». Клас «Німецький Стандарт» спеціально розроблений для експорту в європейські країни. Справа в тому, що країни Євросоюзу мають свої, відмінні від українських, вимоги до матеріалів, з яких виготовляються SIP панелі. Для того, щоб відповідати цим стандартам при виробництві СИП панелей для класу «Німецький Стандарт» ЕКОПАН використовує пінополістирол NEOPOR німецької компанії BASF. Панель з Неопор компанії BASF на 20% тепліше аналогів. При бажанні будь-який наш клієнт може замовити домокомплект цього класу для себе і стати власником будинку, побудованого за європейськими стандартами якості в Україні.

Сьогодні ми можемо пишатися тим, що будучи вітчизняним брендом, ми успішно конкуруємо з зарубіжними виробниками.

Комментарии отключены.