З початку 2017 року компанія «ЕКОПАН» активно працює на ринку Німеччини. В даний час компанією підписано кілька договорів з німецькими замовниками на будівництво приватних будинків і будівель громадського призначення, таких як навчальний Центр юних пожежників. Два будинки вже побудовані і в них зараз тривають оздоблювальні роботи. Буквально вчора закінчена збірка першого будинку від ЕКОПАН в Австрії.

«Виходу на європейський ринок передував підготовчий етап, в якому наша команда виконала колосальну роботу по вивченню ринку, його особливостей і стандартів, адаптації технології складання. В результаті комплексного підходу до проектування і будівництва ми домоглися відмінних результатів в питаннях енергоефективності, досягнувши класу А + з показником 9 Квт на квадратний метр в рік.

У листопаді 2017 нами було отримано міжнародний сертифікат ISO 9001: 2015-го, а так же подана заявка на отримання сертифіката CE (Conformité Européenne) – це стало завершальним етапом підготовчого періоду »- коментує засновник компанії ЕКОПАН Щуцький Олександр Євгенович.

Європейський ринок будівництва висуває високі вимоги до якості будівельних матеріалів, кваліфікації персоналу і кінцевого продукту – об’єкту будівництва. Крім того, європейські вимоги енергоефективності будівель значно вище прийнятих в Україні. Основним інструментом регулювання питань енергетичної ефективності в країнах ЄС є регламенти, директиви, стандарти. Ефективність використання енергії в Євросоюзі прийнято позначати класами – від A до G . Клас А – найбільш енергоефективний, G – самий енергомарнотратні. Виробники зобов’язані маркувати свою продукцію, до якої встановлені вимоги, етикеткою енергоефективності.

В даний час ЕКОПАН єдина українська компанія, що поставляє на ринок Німеччини будинку власного виробництва. «Ми вивчили попит і пропозиції в нашому сегменті і не збираємося зупинятися на досягнутому. У 2018 плануємо збільшити обсяг замовлень в Євросоюзі як мінімум в два рази », – ділиться планами на наступний рік Олександр Євгенович.

Для довідки: Виробничо-будівельна компанія «ЕКОПАН» створена в 2008 рр. Основний напрямок діяльності компанії: виробництво SIP панелей з використанням їх в будівництві будинків. А також зведення будинків каркасного типу. Компанія працює по всій Україні, офіційні представництва «ЕКОПАН» відкриті в Харкові, Одесі та Дніпропетровську.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.