Жити за містом мріє кожен міський житель. Природно, набуваючи в сусіди свіже повітря, зелений луг і густий ліс, ми мріємо залишити всі зручності, які може нам запропонувати міській особняк або комфортабельна квартира.

План заміського будинку досить просто скласти в голові, але в такій же мірі складно відобразити на папері. Хочеться зробити все красиво і функціонально, але, як показує практика, без відповідної освіти ніяк не обійтися. Так як архітектором або проектувальником не можна стати за один день, необхідно звернутися за допомогою до професіоналів. Для вас досить швидко сформують проект заміського будинку, в якому будуть враховані всі ваші побажання.

Повний пакет документів для проекту заміського будинку

Всі проекти заміських будинків, представлені на нашому сайті, є чимось більшим, ніж красиво намальована картинка. Згідно існуючих в Україні нормативних документів, виділяють кілька стадій проектування:

  • техніко-економічний розрахунок
  • техніко-економічне обґрунтування
  • ескізний проект
  • проект
  • робочий проект
  • кошторис на проведення будівельно-монтажних робіт.

Ми пропонуємо вам вибрати той проект заміських будинків, який вам більше сподобається по дизайну інтер’єру та екстер’єру, після чого замовити формування всіх необхідних документів для його будівництва.

Вся перерахована вище документація необхідна не тільки для того, щоб будівельники зробили свою роботу правильно, але і для подальшого оформлення будинку в відповідних інстанціях. Варто також пам’ятати, що в разі підведення до будинку комунікацій, вам необхідно буде зробити проект для кожної з них.

Проект заміського будинку своїми руками

Існує думка, що в інтернеті можна знайти все, що завгодно, в тому числі і проект одноповерхового заміського будинку. За допомогою пошукових систем ви знайдете величезну кількість сайтів, наповнених красивими картинками, але без будь-якої документації. Ми в свою чергу готові не тільки здивувати вас красивою графікою на зображенні будинку, але і провести повномасштабне планування заміського будинку, за результатами якого надамо вам всі необхідні документи. Вам не доведеться пояснювати підряднику на пальцях, який будинок вам потрібен, він все знайде в наданої проектної документації.

Наші проекти одноповерхових заміських будинків стануть не просто першою сходинкою в сходах, що ведуть вас до досягнення поставленої мети, а справжнім фундаментом, на якому ви побудуєте свою комфортабельну життя за містом.

Комментарии отключены.