Дім із дерев’яною структурою, які не так давно були дивиною, набувають в Україні дедалі більшу популярність. Проекти каркасних будинків ви можете замовити у великій кількості в спеціалізованих архітектурних ательє і бюро по всій країні. У Києві ми пропонуємо послуги з проектування для замовників з України і країн СНД. Наша компанія кілька років розробляє споруди різних типів, які будуються за канадською технологією. Ми можемо запропонувати вам як типові проекти, так і створити для вас унікальне рішення.

Проектування каркасних будинків

Проектна база нашої компанії досить різноманітна, ми намагалися задовольнити вимоги широкої аудиторії замовників. Всі проекти каркасних будинків за канадською технологією мають не тільки коротку характеристику, але і розгорнутий план, який дозволить потенційному клієнту вивчити можливу планування у всіх подробицях.
При виконанні проектів канадських каркасних будинків на замовлення будуть враховані ваші побажання по кількості і розмірам кімнат, їх взаємного розташування, поверховості будинку, наявності гаража, підсобних приміщень, веранди або тераси, а також по загальній площі будинку.

Деякі різновиди проектів каркасних будинків

Проект канадського будинку з сіп панелей може відрізнятися від собі подібних за різними ознаками, досить часто використовують класифікацію за площею.

виділяють:

  • дачні будинки до 100 м2 – вони підходять для постійного проживання. У проекті ви побачите до трьох житлових кімнат, велику кухню, санвузол та підсобні приміщення
  • будинок від 100 до 150 м2 – відмінне рішення для сім’ї з одним або двома дітьми, в них є велика вітальня і три спальні, а з зручностей – два санвузли, один з яких призначений виключно для гостей
  • будинок від 150 до 200 м2 – прекрасне рішення для великої родини
  • будинок більше 200 м2 – розкішний особняк, даний родове гніздо. У проект буде обов’язково включений гараж і велика кількість підсобних приміщень.

За канадською технологією розробляються проекти не тільки для приватних будинків, але і для багатоквартирних будинків і комерційної нерухомості. Ціна на проект каркасного будинку цілком виправдана, тому що він дозволить вам все правильно спланувати і в підсумку заощадити.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.