Застосування виключно екологічних матеріалів, зокрема фінського клеєного бруса, зробили каркасне будівництво на основі «фінською технологією» дуже затребуваним на сучасному будівельному ринку. Проекти фінських будинків, в широкому асортименті представлені в каталозі компанії Екопан. Їх в основному замовляють клієнти, для яких важливі здоров’я і безпеку родини, а також надійний дах над головою на довгі десятиліття.

Фінський проект будинку – надійно, екологічно, доступно

Фінський будинок (проект) відрізняє чудовий зовнішній вигляд, ви відразу дізнаєтеся його по екстер’єру і екологічною дерев’яної внутрішній обробці. Проект фінських будинків передбачає особливу обробку внутрішніх і зовнішніх стін.

Будь-який проект фінського будинку передбачає особливу продуманість і ергономіку. Планування фінських будинків відрізняється відсутністю потужного монолітного фундаменту, тому що весь всієї конструкції досить незначний.

При цьому планування фінського будинку і особливості його конструкції такі, що споруда буде максимально стійкою, їй будуть не страшні ураганні вітри, перепади температур і підвищена вологість. Пропоновані компанією Екопан проекти фінських будинків і котеджів досить доступні за ціною, завдяки власній лінії по виробництву всіх необхідних елементів конструкції.

Проекти фінських каркасних будинків – особливості складання

Якщо вам здається, що зібрати будинок з окремих елементів досить просто, ми не будемо вас переконувати. Фінський будинок (проекти) – це «конструктор» для професіоналів-монтажників, досвід яких дозволяє збирати каркасні споруди досить швидко і якісно.

При бажанні ви можете просто купити у нас проекти будинків фінських, зібравши свій будинок самостійно (докладна інструкція додається). Однак це займе чимало часу, яке (ми вважаємо) краще витратити на свою сім’ю. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, починаючи від вибору проекту і закінчуючи здачею готового будинку, а також оформленням всієї дозвільної документації для економії вашого часу і коштів.

З усіх представлених в каталозі пропозицій саме одноповерхові фінських будинків користуються підвищеною популярністю серед покупців. Планування фінських будинків з одним поверхом можуть бути самими різними, з урахуванням всіх побажань самого вимогливого клієнта.

Проект фінського одноповерхового будинку може бути компактним або досить великим, займаючи значну площу вашої ділянки. Чим більше вам потрібно кімнат і підсобних приміщень, тим більш містким вийде ваш сімейний фінський будинок.

Проекти фінських одноповерхових будинків відрізняє висока стійкість споруди, підвищена сейсмостійкість і доступні ціни. Готові фінські одноповерхові будинки можуть включати в себе додаткові приміщення за бажанням замовника (сауна, басейн, більярдна, майстерня), остаточна вартість буде внесена в договір кошторису перед початком робіт.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.