Завдяки тому, що сіп панелі завоювали велику популярність на ринку будівельних матеріалів, приватні особи і представники підприємств все частіше приймають рішення про будівництво будівель і споруд з їх застосуванням. В цьому немає нічого дивного, так як проекти будинків з СИП панелей обходяться набагато дешевше, ніж будівництво точно таких же будівель з цегли або пінобетону. Що стосується термінів, то і зводяться вони набагато швидше. Головне достоїнство такого будинку – прекрасні теплоізоляційні характеристики.

Конструкція SIP панелі

Перш ніж замовити проект будинку з сіп панелей, варто ближче познайомитися з самою технологією. Панель – це дві плити із спресованого стружки, між якими розміщується товстий шар пінополістиролу. У підсумку ми отримуємо відмінне поєднання: довговічність від пінополістиролу і теплоізоляцію від деревини. Технологія була розроблена в Канаді, тому часто зустрічається термін «канадський будинок».

Проекти будинків з СИП панелей

Всі існуючі проекти будинків зі стіновими SIP панелями можна розділити на кілька категорій:

  • споруди невеликих розмірів
  • житлові будинки
  • комерційні будівлі
  • готелі.

Невеликі споруди – це дачні будиночки, гаражі та лазні. Для цих будівель сип панелі можна назвати самим ідеальним матеріалом, так як вони не бояться вологи, можуть працювати в широкому діапазоні температур і мають відмінні шумоізоляційні властивості.

Якщо ви, переглянувши готові проекти будинків з сіп панелей ще не визначилися з вибором, знайте: в компанії ЕКОПАН виконають проекти сип будинків будь-якої складності! Наші фахівці проконсультують вас в усіх цікавлять напрямках, щодо теми: будинки з sip панелей – проекти – ціни. Роблячи у нас індивідуальне замовлення проектування будинку з сіп панелей, ви отримуєте його (проект) абсолютно безкоштовно! Якщо під час розробки проекту ваші плани злегка помінялися, наші архітектори, дизайнери-проектувальники оперативно внесуть зміни з урахуванням ваших побажань.

З нами ви можете втілити в життя найсміливіші і несподівані рішення. Якщо у вас немає особливих вимог, можна використовувати готові проекти будинків, зібраних з SIP панелей.
Наша компанія займається проектуванням будинків з SIP панелей з гаражем, фото втілених рішень Ви можете побачити на нашому сайті. Ми пропонуємо свої послуги як в Києві, так і в будь-якому регіоні України.

Відзначимо, що каркасний будинок не обов’язково повинен бути невеликим, проекти житлової нерухомості, створеної за цією технологією, по площі можуть досягати більше 200 м2. Що стосується поверховості, то найпопулярнішими у всьому світі вважаються будинки з SIP панелей в два поверхи з гаражем. Ціна такого проекту цілком порівнянна з вартістю одного гаража, зведеного традиційним способом. Так що котедж з SIP панелей можна по праву назвати відмінною інвестицією засобів.

Комментарии отключены.