Остання дача знайшла свого власника!

31 квітня 2016 був визначений останній, четвертий переможець акції «Садовий бум», організованої спільно компанією «ЕКОПАН» і мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К». Дачу за удачу отримав 27-річний одесит, Вадим Березовський. Переможець повідомив, що зареєстрував не один, а відразу кілька купонів для участі в акції «Садовий бум» і щиро вірив у свій шанс. Вадим працює в рекламній сфері, проте, вперше в житті відчув на собі, як проста покупка речей в гіпермаркеті може зробити життя дійсно краще!

 

Вадим поділився своїми враженнями та побажаннями про розіграші:

– «Я бажаю кожному хоч раз в житті побувати на моєму місці! Це неймовірні емоції. Спасибі «Епіцентр К» та компанії «Екопан» за такий доленосний подарунок! Вся наша сім’я давно мріє про дачу, а тут таке везіння! Я вже сказав своїм друзям починати вчити акорди, так як на мою майбутню дачі завжди має бути весело і людно. Дуже дякую!!!”

Нагадаємо, що з 01.04.2016 по 31.05.2016 в національній мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» спільно з компанією «ЕКОПАН» пройшла акція «Садовий бум». Протягом всього періоду були розіграні 4 котеджі з СИП-панелей за технологією «ЕКОПАН» загальною площею 76 кв. м.

Компанія «Екопан» завжди з радістю піклуватися про своїх клієнтів, тому регулярно проводить численні акції та розіграші цінних подарунків.

Будьте з «Екопан» і удача посміхнеться в наступний раз і Вам!

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.