Унікально стислі терміни будівництва канадських будинків, які не залежать від пори року.

Від вибору готового проекту або розробки індивідуального до завершення обробки потрібно всього 2 – 3 місяці, в залежності від обсягу робіт. Виготовлення комплекту сендвіч-панелей, їх доставка до місця будівництва і монтаж займають всього 10 – 15 днів. Решту часу йде на виготовлення фундаменту, монтаж вікон, сходів, дверей і даху, розводки інженерних комунікацій і установки устаткування, виробництво зовнішньої і внутрішньої обробки.

Відсутність потужного фундаменту .
На відміну від будинків, що будуються за традиційними технологіями, канадські будинки з структурованих сендвіч-панелей з такими ж або кращими споживчими властивостями, не вимагають зведення складного і дорогого фундаменту. З огляду на міцність безкаркасних конструкції і їх відносну легкість (близько 17 кілограмів на квадратний метр) в якості фундаменту можливе використання невеликих фундаментних блоків, легкого стрічкового фундаменту або металевих гвинтових паль.

Високі енергозберігаючі характеристики.
Панелі відрізняють високі енергозберігаючі характеристики (в десять разів більші, ніж у будівель з цегли і бетону), тому експлуатаційні витрати і особливо витрати на опалення в декілька разів нижче в порівнянні з цегляними, що має велике значення в умовах постійного зростання цін на енергоносії та організації автономного енергозабезпечення. За своїми теплозберігаючими характеристиками 15 сантиметрова стіна з структурної теплоізоляційної панелі перевершує 150 сантиметрову стіну з цегли. Сендвіч будинку з товщиною панелей в 30 сантиметрів, навіть без опалення, не промерзають при найсильніших арктичних морозах.

Екологічна чистота матеріалів.

Вихідними матеріалами для виготовлення панелей служать орієнтована стружкова плита osb-3, пінополістирол (пінопласт) як утеплювач і поліуретановий клей, що надає панелі виняткову міцність. Крім того, для з’єднання сендвіч панелей використовується клеєний брус. Орієнтована стружкова плита – продукт деревного походження. Вона утворена пресуванням прямокутної тріски в умовах високого тиску і температури, з використанням клеючої водостійкої синтетичної смоли. Пінополістирол екологічно чистий матеріал, що володіє виключно високими теплозберігаючими характеристиками. Сполучний розчин являє собою поліуретановий клейовий, абсолютно нешкідливий в застосуванні.

Мобільність і автономність будівництва .

Завдяки тому, що комплекти канадських будинків повністю виготовляються на виробництві і мають невелику вагу, на будівельному майданчику проводиться тільки їх складання та підганяння за місцем силами бригади з 4 чоловік, не потрібно застосування ніякої будівельної техніки та механізмів. Відсутня обов’язковість прив’язки до енергетичних потужностей і баз будівельних матеріалів, що дозволяє вести будівництво в ізольованих, віддалених або важкодоступних місцях. Крім того, стислі терміни монтажу, мінімальні вимоги до фундаменту і практично повна відсутність спеціальної будівельної техніки та майданчики дозволяють зводити малоповерхові будівлі (до 3 поверхів) з будь-якими технічними і експлуатаційними характеристиками в місцях зі складними або обмеженими умовами монтажу. Таких як: точкова забудова в сформованій інфраструктурі, архітектурних і археологічних пам’ятках і заповідниках,

Низька вартість будівництва.

Вартість будівництва каркаса будівлі під чистову обробку з усіма перекриттями, чорновими статями, перегородками і дахом (без покрівлі) за пропонованою технологією, включаючи вартість проекту, виготовлення комплекту сендвіч-панелей, його доставки і монтажу, порівнянна з вартістю каркаса з бруса, але за своїми технічним і експлуатаційним параметрам багаторазово перевершує будови з цегли або блоків.

Універсальність сендвіч-панелей .

Споруди з сендвіч-панелей можуть бути виготовлені в будь-яких архітектурних формах і з будь-яким якістю обробки, в залежності від пропонованих до будівлі вимог, починаючи від підсобних споруд, гаражів або дачних будиночків, і закінчуючи 3 – 4 поверховими таун-хаусамі і котеджами. При будівництві і обробці вони сумісні з усіма представленими на ринку матеріалами, інженерними системами і комплексами життєзабезпечення. Каркас, змонтований з сендвіч-панелей, готовий до зовнішньої і внутрішньої чистової обробки, монтажу вікон, дверей, сходів і покрівлі без додаткової підготовки.

Чудові споживчі властивості .

За теплозберігаючих характеристик і шумущільності зовнішні стіни і внутрішні перегородки зі структурних теплоізоляційних панелей на порядок перевершують більш товсті стіни з цегли або бетонних блоків. Коефіцієнт термічної проникності становить не менше U = 0,18 (Вт / м 2). Сендвіч будинку, укомплектовані вікнами з склопакетів і якісними дверима не промерзають при мінімальному опаленні навіть у найлютіші морози. Коли панелі об’єднані в одну будівельну систему, вони практично не мають технологічних стиків і зазорів і створюють дуже міцну структуру, що витримує горизонтальне навантаження до 3000 кілограмів на квадратний метр і вертикальну до 30 тонн на метр довжини. Будинки із структурних теплоізоляційних панелей розраховані на службу до ста років. Вони вологостійкі і стійкі до несприятливих атмосферних впливів, витримують перепади температур від мінус 50 до плюс 50 градусів, максимальні снігові навантаження, ураганні вітри і землетруси силою до восьми балів. У них можна комфортабельно жити навіть в самих екстремальних природних умовах. Панелі з успіхом пройшли всебічні випробування на пожежобезпечність.

Комментарии отключены.