Одноповерховий будинок з СИП панелей, 140 кв.м.


Кількість поверхів:

1

Гараж:

немає

Кількість спалень:

4

Призначення:

Приватні будинки
Ідеальний варіант для родини з маленькими дітьми чи для людей похилого віку, яким досить важко справлятися з підйомами на верхні поверхи – одноповерховий будинок.

Подібні будівлі відрізняються простотою будівництва, меншими витратами на матеріали, роботи та короткими термінами зведення. І ми маємо варіант саме такого будинку загальною площею 140 м2, в якому зручно розміститься велика родина. 

Будинок включає вхідну групу на 3,9 м2, технічне приміщення 3,7 м2, дві дитячі кімнати по 12 м2, дві спальні 19 м2/15 м2 та три санвузли, що забезпечує особливий комфорт для великої родини.

Окремої уваги заслуговує простора кухня-вітальня з каміном та зоною відпочинку загальною площею 48 м2, тут панує особлива атмосфера та натхнення частіше проводити час всією родиною.

Особливого затишку надають панорамні вікна, з яких відкривається вигляд на криту терасу 30 м2, де можна сховатись як від літньої спеки, так і від осіннього дощу, розмістити меблі для відпочинку, організувати танцмайданчик або просто провести час за чашкою чаю, вмостившись у зручному кріслі.