Грамотне і вигідне будівництво будинку від Екопан. До сучасного будівництва висувається безліч вимог, серед яких: економічність, хороша швидкість зведення, легкість проектування і відповідність існуючим стандартам якості і безпеки. Їм в повній мірі відповідає каркасно-панельне будівництво, яке стрімко розвивається і завойовує лідируючі позиції на ринку.

Історія:11років на ринку
Досвід:711реалізованих проектів
Виробнича потужність:2500квадратних метрів зведених споруд на місяць

Ми виробляємо і використовуємо тільки матеріали вищих європейських стандартів якості та показників екологічності

Будівництво котеджів, таунхаусів, кемпінгів, магазинів, громадських будівель, складських приміщень є основними напрямками діяльності нашої компанії. Ми пропонуємо своїм клієнтам найрізноманітніші типові проекти котеджів, а також проекти будинків, які в процесі розробки можуть видозмінюватися відповідно до побажань і вимог замовників. Насправді, побудувати будинок своєї мрії не так вже й довго, складно і витратно. Використовувані нами комп’ютерні програми дозволяють втілювати в життя найсміливіші ідеї.

Наші фахівці – справжні професіонали в питаннях будівництва будинків, саме тому вони беруться за роботу будь-якої архітектурної складності. З кожних роком число клієнтів, що цікавляться таким видом будівель як канадський будинок, стає все більше. Дані будинки відомі як екологічні, адже для їх будівництва використовуються SIP-панелі і інші екологічно безпечні матеріали.

Ми будуємо об’єкти не тільки в усіх регіонах України, а й за кордоном

Однією з кращих методик панельного будівництва є технологія Екопан, визнана тисячами наших клієнтів в Україні та інших країнах.

До переваг каркасно-щитової технології будівництва відноситься не тільки оптимальне співвідношення ціни і якості, а й:

  • зручне проектування, що передбачає застосування комп’ютерних технологій; створення будівель і архітектур будь-якої складності;
  • оперативне будівництво;
  • істотна економія коштів і трудовитрат;
  • раціональні витрати матеріалів;
  • надійність і довговічність матеріалу і конструкції;
  • відповідність використовуваного матеріалу всім чинним світовим стандартам якості і екологічної безпеки;
  • відмінна теплоізоляція приміщень, обумовлена ​​використанням сендвіч-панелей;
  • хороша звукоізоляція будівель.