Модульні будинки являють собою нове сучасне бачення того, яким може бути функціональне і комфортне житло сьогодні. Компанія Екопан представляє майбутні технології вже сьогодні, вашій увазі пропонуються унікальні проекти модульних будинків, створені власної архітектурної студією.

 

Модульні будівлі – особливості

Мобільний модульний будинок – це сучасне житло, яке відрізняється високою комфортабельністю, екологічністю і довговічністю. Модульні будинки (Київ) – це доступні ціни і чудовий дизайн від відомих архітекторів. У нас ви можете купити модульний будинок вже сьогодні, після чого професійна бригада монтажників привезе і встановить його (оперативно і якісно).

 

Модульні будинки (Україна) від компанії Екопан дозволяють вам отримати насолоду від життя на повну вже сьогодні, не відкладаючи нічого на потім! Наші житлові модульні будинки відрізняє чудові технічні та економічні характеристики, серед яких:

  • Чудовий стиль і інноваційний дизайн;
  • Економічність в обслуговуванні і експлуатації;
  • Екологічність використовуваних матеріалів;
  • Комфорт і затишок в будь-який час року;
  • Оперативне виробництво, доставка та збирання;
  • Компактність і мобільність.

Модульний будинок (Київ) представлений різними варіантами на будь-який смак, починаючи від Одномодульні будівель і закінчуючи будинками з десяти модулів.

Модульний будинок (Україна) – чому це вигідно

Модульні будинки (ціна залежить від площі і кількості модулів) – це повністю екологічні будови, безпечні для здоров’я людини. Модульне будівництво будинків відповідає найсуворішим вимогам сучасного виробництва, матеріали, що використовуються в ньому, не несуть небезпеки для навколишнього середовища.

Модульний будинок купити варто всім, хто небайдужий до оригінального дизайну і хоче отримати максимально ефективне і функціональне будова. Ергономіка тут на найвищому рівні, каркасно модульні будинки дають можливість власнику без проблем користуватися всіма досягненнями цивілізації і зручностями житла.

Модульний будинок, ціна якого більш ніж доступна, відноситься до класу швидкомонтованих будівель, що дозволяє отримати готову будову максимально оперативно. Сьогодні купити модульний будинок в Україні означає отримати енергоефективне житло, яке дозволить вам економити на оплаті комунальних послуг і окупиться дуже швидко.

Модульні будинки (ціни в компанії Екопан конкурентоспроможні) мають основу у вигляді металевого каркаса, який може бути встановлений практично на будь-якому типі рельєфу. Будинок модульний використовує в якості основного будівельного матеріалу SIP-панелі, що дозволяє гарантувати відмінну шумо- і теплоізоляцію.

Модульні будинки в Україні від Екопан мають всі необхідні комунікації і можуть мати різні варіанти обробки за бажанням замовника. Будівництво модульних будинків – це ваш шанс отримати доступне і недороге житло найвищої якості вже зараз. Ми чекаємо ваших дзвінків!

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.