Завдяки унікальним характеристикам структурно-ізольовані панелі (далі СІП) ідеально підходять для покрівельних конструкцій, будь то новий будинок, прибудова або заміна покрівлі. До основних переваг даного виду покрівлі можна віднести наступні характристики.

Універсальність. Панелі для СІП даху універсальні і підходять для більшості конфігурацій: двосхилим, плоскою, шатрової, мансардного.

Міцність. Покрівля з СИП від інших варіантів вигідно відрізняється своєю міцністю. Такий даху не страшний ні великий сніг, ні вітер.

Модульність і простота монтажу. До Вас на ділянку доставлять, по суті, готовий дах, обрізану під розміри Вашої оселі.

З’єднуються панелі між собою сухий дошкою, стики герметизують, завдяки чому у СІП покрівлі відсутні містки холоду. Можлива заводська збірка в великі елементи покрівлі. Монтаж проводиться вручну або за допомогою крана в будь-який час року.

Більше житлового простору.

Панелі лягають на стіну і коньковую балку зазвичай без будь-якої додаткової підтримки. Завдяки чому, простір під дахом можна залишити повністю відкритим для подальшого використання. Додаткова перевага – панелі абсолютно рівні, і Ви можете приступати до внутрішнього оздоблення дахового простору відразу після монтажу.

Енергоефективність . При використанні СІП покрівлі теплим буде не тільки мансардний поверх, а й весь будинок, так як СІП мають унікальні теплоізоляційними характеристиками, що впливають на енергоефективність Вашого будинку. Це дозволить Вам значно знизити витрати на опалення.

Сподіваємося цей матеріал був корисний для Вас, а наші аргументи на користь СІП покрівлі досить переконливі!

В цьому випадку Вам варто знати про одну особливість покрівлі з СИП, а саме – необхідність додаткової вентиляції в будинку з даної покрівлею. Це, можна сказати, зворотна сторона енергоефективності. Справа в тому, що висока щільність і надійність з’єднань панельних елементів, вимушена герметизація, відсутність щілин призводять до повної відсутності повітрообміну. Цю ситуацію легко виправить хороша система рекуперації Вашого будинку.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.