Комплектація пасивного будинку Екопан

Пасивний будинок від компанії Екопан, в базовій комплектації, являє собою енергоефективну конструкцію, в якій кожен елемент працює на забезпечення оптимального внутрішнього клімату та збереження тепла. При створенні конструкції ми використовуємо матеріали з найбільш високим коефіцієнтом теплоізоляції. Фахівці архітектурної студії Екопан, враховуючи безпосередньо запити клієнта, на етапі проектування використовують спеціальні архітектурні прийоми, для збереження тепла в будинку. Уважно вивчають особливості ландшафту і можливості використання ресурсів альтернативної енергії – сонячної, вітрової, термальної.

Побудувавши з нами пасивний будинок, ви отримуєте високоякісний з точки зору матеріалів, планування і термінів виконання проекту, комплексний продукт європейського рівня. На який Ви гарантовано зможете отримати, після проведення експертної оцінки, енергетичний паспорт будинку з класом енергоспоживання рівня А . Енергетичний паспорт підтверджує енергетичну якість будинку, що дає перевагу при оцінці його вартості на ринку житла, відповідно вартість Вашого будинку.

Побудувавши пасивний будинок за технологією Екопан за комунальні послуги Вам доведеться платити набагато менше так-як всі витрати на комунальні послуги автоматично скоротяться на 40% – 50%. Ваш будинок, побудований за нашою технологією, буде радувати Вас своїм затишком і теплом, а також принесе Вам незаперечну вигоду зберігаючи щорічно Ваш дохід.

Базова комплектація пасивного будинку Екопан:

  • Дахова конструкція і несучі стіни: ОСП 15 (орієнтована-стружкова плитка)
  • Дах: СИП товщиною 230 мм., З додатковим утепленням Неопор (50 мм.)
  • Покрівля: декоративна керамічна черепиця.
  • Склопакети: енергозберігаючі склопакети з подвійним аргоном i – напиленням, яке дозволяє відображати довгохвильове теплове випромінювання, відповідно тепло не виходить з кімнати.

Ціни на базову комплектацію уточнюйте за телефонами: +38 (044) 221-1-221; +38 (067) 656-08-18; +38 (050) 382-45-92

«Екопан» – лідируюча компанія в сфері будівництва енергоефективних будинків. Будувати з «Екопан» – економічно, швидко, вигідно!

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.