Компанія «Екопан» взяла участь в V Міжнародному архітектурному форумі

 

30 червня 2016 року компанія «Екопан» взяла участь в V Міжнародному архітектурному форумі «Сучасна архітектура – симбіоз раціональності й оригінальності», який відбувся в конференц-залі готелю «Прем’єр Палас» за адресою: бульвар Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7 / 29.

В рамках заходу генеральний директор компанії Ольга Романенко і архітектор Володимир Сичугов представили доповідь на тему: “Сучасна архітектура ЕКОПАН: інноваційний підхід в проектуванні індивідуального житла”. У доповіді детально розповіли про особливості будівництва по SIP технології «Екопан», яка дозволяє реалізовувати різні архітектурні рішення та планувальні прийоми для індивідуального житла. Як повідомив Володимир Сичугов: «SIP – це сучасний модуль, який дозволяє проектувати будь-які архітектурні рішення, забезпечуючи будова винятковою міцністю, енергоефективністю і екологічністю».

 

У минулому році компанія презентувала на форумі проект енергоефективного будинку, побудованого за технологією «Екопан», який викликав особливий інтерес у архітекторів та інших експертів ринку нерухомості. Тому в цьому році презентація була присвячена архітектурним формам і конструктивним можливостям SIP технології.

В рамках форуму команда експертів «Екопан» представила два проекти заміських будинків, які були спроектовані відповідно до останніх новаторськими архітектурними прийомами в сучасному стилі. При роботі над даними проектами команді архітекторів компанії вдалося досягти ідеального поєднання його вартості та інноваційності в архітектурі. Як зазначила Ольга Романенко: «Будівництво будинку від« Екопан »досить доступно, адже його вартість в комплектації« під ключ »становить до 500 у.о. за квадратний метр, що анітрохи не перевищує середню вартість за кв.м. на придбання квартири в житловому будинку, а якісні характеристики, сучасний підхід до архітектурних рішень і експлуатаційними показниками – на порядок вище ».

Архітектурний форум об’єднав на своєму майданчику відомих зарубіжних та українських архітекторів, представників девелоперських та будівельних компаній, розробників і виробників сучасних і технологічних рішень для гравців ринку нерухомості і багатьох інших експертів.

Програма Міжнародного архітектурного форуму включила доповіді (Live Presentations) зарубіжних і українських архітекторів та презентації новітніх технологій і продуктів (Product Showcases), а також дискусії (Discussion Panels / Architecture Talks), які в цьому році були доповнені case-марафоном (короткими презентаціями) проектів . Теми дискусій – «Енергоефективність будівель: case-марафон нових і реконструйованих проектів» і «Виклики сучасної архітектури: раціональність, оригінальність, стійкість». На завершення заходу відбулася закрита вечірка для гостей VIP Cocktail і святкування п’ятиріччя Форуму.

Комментарии отключены.