Команда Екопан завершила будівництво триповерхового готелю.

 

Нещодавно команда «Екопан» завершила будівництво триповерхового готелю за адресою Березнева пров. 1, будинок 2, Бортничі. Сучасний готель, загальною площею – 276м2., В німецькому стилі має собою світлі стіни з дерев’яними балками, розташованими під різними кутами. Простір між ними заповнюється облицювальним каменем. В готелі загальною площею – 276 м2., На першому поверсі знаходяться дві сауни, і дві кімнати відпочинку з виходом на терасу, кухня бар і магазин. Другий і третій поверхи представлені вісьмома двомісними номерами з наявністю санвузлів. На території басейн, зони для відпочинку і прийому їжі, літній душ, дитячий майданчик, зона барбекю, охорона. Готель розташований на березі мальовничого озера Заплавное в Бортничах.

Особливості будівництва проекту.

«Основна вимога клієнта – закінчити зовнішні роботи до весняно-літнього періоду. Справа в тому, що бітумну черепицю виробник категорично забороняє монтувати в холодний період часу до +5 С включно, було прийнято рішення розпочати роботи в середині січня, щоб з приходом першого тепла можна було почати здійснювати покрівельні роботи і встигнути в термін. Виготовлення домокомплект тривало всього 20 днів, адаптаційні роботи по фундаменту проводилися протягом 15 робочих днів, монтаж домокомплект склав 30 робочих днів, фасадні та покрівельні роботи – 45 робочих днів, внутрішні оздоблювальні роботи тривали 70 днів. В результаті будівництво завершилося в терміни », прокоментував керівник проектів« Екопан »- Костянтин Назаренко.

 

Фронт проведених робіт:

  • адаптаційні роботи існуючого фундаменту з підведенням комунікацій в будинок і розводкою по стояках
  • виготовлення та монтаж домокомплект
  • установка енергозберігаючих вікон
  • фасадні роботи і покрівельні роботи
  • розводка інженерних систем
  • внутрішні оздоблювальні роботи

Виконані проекти:

  • Ескізний проект 3х поверхового будинку.
  • Паспорт фасадів.
  • Дизайн проект.

Компанія «Екопан» є лідерами ринку в сфері будівництва енергоефективних будинків. У нас є власна виробнича лінія, завдяки якій кожен день ми виробляємо панелі з високоякісних матеріалів. Власна архітектурна студія здійснить розробку проектів по-вашому індивідуальному замовленню. А професійна команда будівельників «Екопан» в короткі терміни зробить будівництво будинку вашої мрії.

Будуємо з «Екопан» – економічно, швидко, вигідно!

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.