Команда Екопан завершила будівництво триповерхового готелю.


Команда Екопан завершила будівництво триповерхового готелю.

 

Нещодавно команда «Екопан» завершила будівництво триповерхового готелю за адресою Березнева пров. 1, будинок 2, Бортничі. Сучасний готель, загальною площею – 276м2., В німецькому стилі має собою світлі стіни з дерев’яними балками, розташованими під різними кутами. Простір між ними заповнюється облицювальним каменем. В готелі загальною площею – 276 м2., На першому поверсі знаходяться дві сауни, і дві кімнати відпочинку з виходом на терасу, кухня бар і магазин. Другий і третій поверхи представлені вісьмома двомісними номерами з наявністю санвузлів. На території басейн, зони для відпочинку і прийому їжі, літній душ, дитячий майданчик, зона барбекю, охорона. Готель розташований на березі мальовничого озера Заплавное в Бортничах.

Особливості будівництва проекту.

«Основна вимога клієнта – закінчити зовнішні роботи до весняно-літнього періоду. Справа в тому, що бітумну черепицю виробник категорично забороняє монтувати в холодний період часу до +5 С включно, було прийнято рішення розпочати роботи в середині січня, щоб з приходом першого тепла можна було почати здійснювати покрівельні роботи і встигнути в термін. Виготовлення домокомплект тривало всього 20 днів, адаптаційні роботи по фундаменту проводилися протягом 15 робочих днів, монтаж домокомплект склав 30 робочих днів, фасадні та покрівельні роботи – 45 робочих днів, внутрішні оздоблювальні роботи тривали 70 днів. В результаті будівництво завершилося в терміни », прокоментував керівник проектів« Екопан »- Костянтин Назаренко.

 

Фронт проведених робіт:

  • адаптаційні роботи існуючого фундаменту з підведенням комунікацій в будинок і розводкою по стояках
  • виготовлення та монтаж домокомплект
  • установка енергозберігаючих вікон
  • фасадні роботи і покрівельні роботи
  • розводка інженерних систем
  • внутрішні оздоблювальні роботи

Виконані проекти:

  • Ескізний проект 3х поверхового будинку.
  • Паспорт фасадів.
  • Дизайн проект.

Компанія «Екопан» є лідерами ринку в сфері будівництва енергоефективних будинків. У нас є власна виробнича лінія, завдяки якій кожен день ми виробляємо панелі з високоякісних матеріалів. Власна архітектурна студія здійснить розробку проектів по-вашому індивідуальному замовленню. А професійна команда будівельників «Екопан» в короткі терміни зробить будівництво будинку вашої мрії.

Будуємо з «Екопан» – економічно, швидко, вигідно!

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.