Команда ЕКОПАН почала будівництво будинку з СІП панелей в Німеччині, загальною площею – 165 м2.

Цей будинок – втілення раціональності і комфорту. Економічний, функціональний, внутрішнє планування передбачає максимальне використання простору. Будинок розрахований для комфортного проживання сім’ї з 5-ти осіб.

У проекті на першому рівні чітко виділена денна зона. Тут розташовані простора кухня, вітальня, кабінет, гардероб і санвузол. Кухня і простора вітальня знаходяться в прекрасному поєднанні з їдальнею, де великі засклені вікна дозволяють господарям будинку насолоджуватися прекрасними пейзажами під час обідів і вечерь. Проект передбачає вихід їх вітальні на терасу з перголой, що дає деякий додатковий рівень комфорту.

Для автомобілів передбачено прибудований гараж і навіс. Навіс може бути використаний не тільки як місце для паркування, а й як тераса для відпочинку.

Також одним з важливих переваг нашого проекту є дві дворівневі дитячі кімнати, в яких виділені ігрові та спальні зони. Дитячі кімнати розташовані на другому рівні будинку.

Головна особливість проекту – напівпідвальний поверх, який використовується як окрема квартира, з окремим входом! Проект квартири передбачає вільне планування, панорамні вікна, окремий вихід на терасу і ділянку. Також на поверсі знаходиться технічне приміщення (пральня та котельня).

Власна архітектурна студія здійснить розробку проектів по-вашому індивідуальному замовленню. А професійна команда будівельників ЕКОПАН в короткі терміни зробить будівництво будинку вашої позначки.

Будуємо з ЕКОПАН – економічно, швидко, вигідно!

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.