Сучасні багатоповерхові і одноповерхові будинки з сіп панелей, присутні на ринку, можуть для непосвяченого стати каменем спотикання. Велика кількість різних технологій, пропозицій і формулювань, нових матеріалів вимагає спеціальних знань при виборі житла для своєї сім’ї на все життя. У компанії Екопан ви можете придбати як фінські каркасні будинки, так і одноповерховий будинок з сіп панелей за канадською технологією.

Насправді фінські будинки мають ряд відмінностей від своєї «північноамериканської» версії, в яких ми постараємося розібратися. Поняття «будинку фінські» або «будинку канадські» не вказують на застосовувану технологію. І канадський, і фінський будинок вимагає наявності спеціального каркаса і будівельних SIP-панелей.

Каркасні фінські будинки мають ряд відмінностей в обробці, інтер’єрі і типах фундаменту, що викликано різними кліматичними і етнічними факторами.

Будинок фінський – вибираємо фундамент

Двоповерхові і одноповерхові фінські будинки зводяться на двох типах фундаменту:

  • Утепленна Шведська плита (УШП).

Дім із дерев’яною структурою фінські з фундаментом з УШП відрізняються малою товщиною цоколя (близько 30 см). Сам фундамент являє собою «пенополистирольную оболонку» з ребрами жорсткості, в яку заливається шар бетону. Попередньо в цоколі прокладаються комунікації та встановлюються теплі підлоги. Фінські проекти будинків по УШП-фундаментом не використовуються в місцях, де є значні перепади або ухил місцевості.

  • Фінська утеплена плита (ФУП).

Каркасний фінський будинок з фундаментом з ФУП менш вибагливий до типу ландшафту. Використовується малозаглиблений фундамент стрічкового типу з опорної підошвою (п’ятою), після чого він засипається грунтом, утеплюється і армується товстої стяжкою (з комунікаціями і водяними «теплими підлогами»).

Фінські будинки під ключ – відмінності в покрівлі і обробці

У Північній Америці дуже поширена покрівля з гнучкої або бітумної черепиці, ондуліна і інших подібних матеріалів. Будівництво фінських будинків має на увазі в основному використання металочерепиці або крівлі. Фінські будинки каркасні вкрай рідко використовують на даху гнучку черепицю.

Будівництво фінських каркасних будинків також накладає деякі обмеження на тип зовнішньої і внутрішньої обробки. Проекти каркасних фінських будинків використовують фасадну обробку з дерева або його імітації, при цьому обшивка може виконуватися і горизонтально, і вертикально.

Фінські будинки (Київ) можуть також використовувати і інші типи зовнішньої обробки (штукатурка, сайдинг, композитні панелі, облицювальна плитка, клінкерна цегла та ін.) За бажанням клієнта, але в Скандинавії такий екстер’єр не особливо популярний.

Фінські будинки (Україна) відрізняє відсутність традиційних металопластикових вікон. У «справжніх» фінських будинках застосовується інша дворамна конструкція: внутрішня частина – з дерев’яної рами і однокамерного склопакета, зовнішня – металева або дерев’яна рама з одним склом. Стулки вікон завжди відкриваються всередину приміщення.

Екопан – будівництво фінських будинків під ключ

Фінські будинки під ключ, ціна яких вас більш ніж влаштує, пропонує компанія Екопан в Україні. Ми розробимо індивідуальний проект або запропонуємо вам будинок з каталогу швидко і недорого! Вашій увазі пропонуються оригінальні проекти фінських каркасних будинків і котеджів, вартість яких дешевше аналогічних закордонних комплектів, а енергоефективність ідентична оригіналу!

Комментарии отключены.