ЕКОПАН приступив до будівництва нового сучасного котеджу в с. Осещина

Зовсім скоро в с. Осещина з’явиться незвичайний для наших широт котедж з плоским дахом і другим світлом загальною площею 305 кв.м.

У цьому проекті в архітектори ЕКОПАН реалізували одразу кілька фішок: друге світло візуально збільшує простір будинку і робить його “повітряним” і світлим, а розсувні системи між кімнатами першого поверху на практиці реалізують принцип “open space”.

Особливу родзинку проекту надає наявність великої кількості літніх приміщень, таких як простора тераса, частина експлуатованого даху другого поверху і гаражний навіс. Значна площа скління робить кімнати світлими і затишними, при цьому завдяки СІП – панельної технології і сучасним алюмінієвих профілів цей будинок буде теплим і енергоефективним. Всі ці архітектурні рішення перетворюють заміський будинок в стильну сучасну віллу.

Проект буде реалізований в комплектації “під ключ”.

На даному етапі закінчено облаштування утепленого фундаменту під енергозберігаючий будинок “ЕКОПАН”. Фундамент виконаний з урахуванням застосування енергоефективних технологій. Зокрема теплового насоса, максимального використання інсоляції та ін.

візуалізації:

планування:

 

Хід будівництва:

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.