«Екопан» візьме участь в V Міжнародному архітектурному форумі

 

30 червня 2016 року компанія «Екопан» візьме участь в V Міжнародному архітектурному форумі «Сучасна архітектура – симбіоз раціональності й оригінальності», який відбудеться в конференц-залі готелю «Прем’єр Палас» за адресою: бульвар Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7 / 29.

В рамках форуму генеральний директор, Ольга Романенко і Володимир Сичугов , архітектор компанії «Екопан», представлять доповідь на тему: “Сучасна архітектура ЕКОПАН: інноваційний підхід в проектуванні індивідуального житла”, в якому детально розкажуть про особливості сучасної архітектури і прийомах архітектурно-планувальних рішень індивідуального житла на прикладі проекту сучасного будинку від «Екопан».

Архітектурний форум об’єднає на своєму майданчику відомих зарубіжних та українських архітекторів, представників девелоперських та будівельних компаній, розробників і виробників сучасних і технологічних рішень для гравців ринку нерухомості і багатьох інших експертів.

Програма Міжнародного архітектурного форуму буде включати доповіді (Live Presentations) зарубіжних і українських архітекторів та презентації новітніх технологій і продуктів (Product Showcases), а також дискусії (Discussion Panels / Architecture Talks), які в цьому році будуть доповнені case-марафоном (короткими презентаціями) проектів. Теми дискусій – «Енергоефективність будівель: case-марафон нових і реконструйованих проектів» і «Виклики сучасної архітектури: раціональність, оригінальність, стійкість». На завершення заходу – закрита вечірка для гостей VIP Cocktail і святкування п’ятиріччя Форуму.

Детальніше тут: architecturedesign.com.ua

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.