«Екопан» підкорює гірські вершини!

Дружна команда «Екопан» здійснила сходження на Говерлу, підняла український прапор на висоті 2061 метр над рівнем моря. Після довгих і серйозних комплексних підготовок на свіжому повітрі Ворохти, поблизу мальовничого Прутського водоспаду, ми вирушили до підніжжя найвищої гори і найвищої точки на території України – Говерли. Незважаючи на непрості погодні умови і шквальний вітер, ми все ж здолали вершину гори і підняли на ній прапор. Це було справжньою пригодою для всіх, а також серйозним випробуванням на міцність, яке багато з гордістю витримали, довівши, що колектив компанії «Екопан» – дійсно дружна і злагоджена команда, якій під силу підкорити будь-які вершини.

“Командний дух і спільні цілі формуються поза робочих місць і переговорних кімнат. І ми про це давно знаємо. Ми щороку поповнюємо наш корпоративний альбом новими місцями і кожне наступне – красивіше ніж попереднє. Після походу на Говерлу навіть складно придумати більш мальовничі краєвиди, але ми придумаємо. Адже кожен наш наступний проект теж більш досконалий. Вперед і вгору моя команда “- прокоментувала Ольга Романенко – Генеральний Директор” Екопан “.

 

Як то кажуть, кожен свідомий українець в житті повинен посадити дерево, виростити сина, піднятися на Говерлу і побудувати будинок з Екопан! Плани на майбутнє у компанії – амбітні, а з такою командою як у нас можна хоч в розвідку йти. – прокоментував Олександр Щуцький – Комерційний директор “Екопан”.

 

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.