Енергоефективність будь-якого будинку базується на 4 китах. По-перше – це будівельний матеріал і технологія, по якій він побудований, по-друге, архітектура і правильно розміщення на ділянці, по-третє альтернативні джерела енергії, і, звичайно ж, економічні системи опалення. Сьогодні мова піде саме про останні.

Будинки від ЕКОПАН – це завжди комплексне вирішення питання. У комплектації «під ключ» будинку від ЕКОПАН укомплектовані найефективнішими і сучасними інженерними рішеннями і опалювальними системами. Але навіть якщо будинок реалізується в іншій комплектації, ми завжди консультуємо наших замовників і рекомендуємо їм при виборі системи опалення враховувати такі фактори як: наявність і низьку, щодо інших, вартість енергоносія, а також здатність системи опалення працювати автономно в разі потреби.

Розглянемо кілька варіантів.

Твердопаливні котли – 100% гарантія тепла у Вашому домі без прив’язки до електромереж і постачання газу. Ваша система опалення буде працювати повністю автономно і незалежно від подачі енергоносія. Твердопаливний котел – це не тільки автономна, але ще і досить проста, зручна і відносно недорога система опалення. І все це на тлі високої продуктивності. Так що якщо Ви шукаєте повну автономність і високу надійність – твердопаливний котел, безумовно, Ваш вибір.

Електричні котли – відмінний вибір для тих, хто не хоче брати постійну участь вобслужіваніі котла. Для електричних котлів не потрібен димар на відміну від інших опалювальних котлів. З точки зору контролю температур, гнучкості керування системою опалення у електроопалення найкращі показники.

«Унікальність будинків, побудованих по СИП-технології, полягає в їх низькому енергоспоживанні. Будинки ЕКОПАН дуже теплі і створюють ефект термоса, завдяки якому в них, на відміну, від, наприклад, цегляних будинків, можна використовувати малокіловатние котли. Наприклад, для обігріву 150 метрового будинку ЕКОПАН досить котла потужністю 10 кВт, який на повну потужність працює тільки в великий мороз », – ділиться досвідом генеральний директор компанії ЕКОПАН Ольга Романенко.

Звичайні електрокотли перетворюють електроенергію в теплову 1 до 1-му, тобто 1 кВт електроенергії видає 1 кВт теплоенергії, в той час як сучасні теплові насоси здатні перетворювати електроенергію в тепло – в співвідношенні 1 до 3, а земляні теплонасоси – 1 до 5. Це по- справжньому вражаючі показники і, незважаючи на їх досить високу вартість, відмінна інвестиція з точки зору обсягу споживання.

Будинки від ЕКОПАН не тільки теплі, а й економічні, будинки, в яких можна і потрібно використовувати сучасні опалювальні і інженерні системи.

Однак, підкреслимо ще раз – щоб домогтися максимального енергозбереження при експлуатації системи опалення будинку, та й інших інженерних систем, необхідно переглянути весь процес створення будинку і врахувати залишилися три кити енергоефективності.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.