Двоповерховий будинок з SIP-панелей, 164 кв.м.

Невеличкий будинок на 163,7 м2- ідеальне місце для втечі з галасливого міста, адже розташований у котеджному містечку, де на ділянці є все, що для цього потрібно: сосновий ліс та вихід до озера.

Будинок має вертикальне зонування завдяки двом поверхам: де на першому поверсі зібрані приміщення для відпочинку та прийому гостей. Вітальня з кухнею утворюють єдиний невеликий простір на 42 м2, але його цілком достатньо, для того щоб комфортно проводити вільний час, відпочивати перед каміном після насиченого робочого дня та приймати гостей. Крім того з вітальні можна вийти на простору терасу яка займає 29 м2, де можно влаштовувати посиденьки з друзями або просто випити каву вранці.

Другий поверх містить 2 спальні на 17 м2 і 18 м2 з санвузлами по 5 м2 та гардеробом, а також кабінет, який займає 14 м2 з великим вікном, через яке можна споглядати озеро. Саме такий розподіл приміщень по поверхам відділяє зону активного відпочинку від приватної зони.

Завершує архітектуру будинку фасадне оздоблення, яке задумано виконати у темному дереві та фіброцементних панелях сірих відтінків. Така комбінація кольорів і матеріалів гармонійно поєднується з соснами на ділянці, утворюючи єдину цілісну концепцію.


Дізнатися вартість

Додаткова інформація

Кількість поверхів

2

Гараж

немає

Кількість спалень

2

Дах

Плоский

Призначення

Приватні будинки

Площа

164

Зацікавив об'єкт?

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося