Будинки за канадською технологією – це одна з останніх тенденцій ринку в нашій країні. Канадські проекти будинків стали новим і перспективним напрямком в житловому і адміністративному будівництві України. Фахівці небезпідставно вважають, що канадська технологія в багатьох випадках економічно вигідніше і більш актуальна для наших кліматичних умов, ніж будівлі з традиційних матеріалів.

Будівництво будинків за канадською технологією має на увазі, в першу чергу, доступність і комфорт для його мешканців. Будинок за канадською технологією повністю відповідає найсучаснішим будівельним нормам, а його зведення займає лічені тижні. Канадська технологія будівництва будинків полягає у виробництві витратних елементів конструкції на заводі і швидкого складання їх (на зразок дитячого конструктора) на об’єкті.

Будівництво канадського будинку: особливості технології

Канадська технологія будівництва будинку дає можливість отримувати споруди практично будь-якої складності. Будівництво будинку за канадською технологією має на увазі застосування спеціальних теплоізоляційних плит, виготовлених з високою точністю в виробничих цехах компанії Екопан.

Ми пропонуємо будинки за канадською технологією під ключ і гарантуємо ідеальну сумісність всіх панелей, завдяки використанню найсучасніших технологій. Наші будинки канадської технології не вимагають високоміцного фундаменту, вони практично не дають усадки.

Сьогодні побудувати будинок за канадською технологією означає вигідно інвестувати свої кошти в майбутнє, швидкобудуюємі будинки за канадською технологією від компанії Екопан відрізняє висока економічність і естетичність, практичність, надійність і довговічність.

Готові будинки за канадською технологією не вимагають проведення заходів по додатковому утепленню стін, технологія будівництва канадського будинку також гарантує, що ваш стать і покрівля будуть надійно утеплені. Будинок по канадським технологіям вигідно відрізняється на тлі стандартних будівель, він прекрасно вписується в будь-який ландшафт.

Канадська технологія будівництва каркасних будинків дозволяє за ті ж гроші зводити будівлі більшої площі і енергоефективності, ніж будівлі з традиційних матеріалів. Споруда будинку за канадською технологією дозволить вам серйозно заощадити як на самих витратних матеріалах, так і на фундаменті і обробці.

Технологія канадський будинок – чому це вигідно:

  • будинки по канадськими технологіями відрізняє доступна вартість, вони енергоефективніше і окупаються швидше будівель з каменю, дерева і цегли;
  • споруда будинків за канадською технологією не вимагає наявності міцного фундаменту;
  • будинки за канадською технологією (Україна) швидко нагріваються взимку і повільно віддають тепло влітку. Будинок канадською технологією довго зберігає прохолоду;
  • канадська технологія будинку не має на увазі його усадки, тому оздоблювальні роботи всередині і зовні можна починати відразу після зведення коробки;
  • навіть самий архітектурно складний каркасний будинок за канадською технологією зводиться за пару місяців, а це економія ваших грошей і часу;
  • канадські технології будівництва будинків дозволяють будувати навіть взимку без втрати якості;
  • виробництво будинків за канадською технологією екологічно, такі споруди відрізняє високі показники тепло- і звукоізоляції;
  • збірні будинки за канадською технологією стійкі до самих суворих погодних умов, вони міцні і максимально довговічні.

Вартість будинку за канадською технологією більш ніж доступна, а термін його окупності складає всього кілька років. Будинки за канадською технологією в Україні від компанії Екопан – це ваш крок в майбутнє, це реальна економія на рахунках і зміст житла, це основа вашого сімейного і економічного благополуччя.

Комментарии отключены.