В останні кілька років будинки із сіп панелей користуються великим попитом. Вони популярні серед людей, що мають різний рівень доходу, які проживають в самих різних кліматичних зонах. Попит на будинки під ключ з сіп-панелей зростає і в нашій країні, вони активно будуються як в Києві, так і в інших населених пунктах України.

Такі будинки ще називають каркасними, вони досить прості у виробництві і збірці. Їх популярність обумовлена ​​також тим фактом, що побудувати такий будинок можна порівняно недорого. Наша компанія надасть вам повністю готовий проект заміського будинку, дачного будиночка або розкішного котеджу, який досвідчений підрядник без проблем втілить в життя.

Ключові переваги будинків з sip панелей

Відома приказка «що нам стоит дом построить: намалюємо – будемо жити» завдяки sip технології з жарту перетворилася в опис процесу створення каркасного будинку. Будинок з сип панелей зводиться дуже швидко, почавши будівництво на початку літа, при належній старанності і підготовці, до осені ви зможете вже відзначити новосілля.
Але перш ніж замовити і купити будинок з sip панелей, необхідно вивчити його сильні сторони.

Серед ключових переваг виділимо:

  • висока теплоємність – будинки, зібрані за даною технологією, відмінно зберігають тепло всередині. В результаті одноповерховий будинок з екологічних sip панелей, буде набагато тепліше побудованого з цегли. У різні пори року досить просто підтримувати в такій будові оптимальний температурний режим, крім комфорту ви отримаєте ще й пристойну економію як на опаленні, так і на кондиціонуванні
  • висока екологічність – організації, які займаються в світі і в регіоні дослідженнями, пов’язаними зі здоров’ям людей і екологічною обстановкою в цілому, стверджують, що сип панелі є одним з тих будівельних матеріалів, які можна сміливо називати безпечними для життя і здоров’я людини. Їм надано статус «зеленого» будівельного матеріалу, а сама технологія визнана кращою в плані енергозбереження. Також вчені відзначають, що використовуються в панелях матеріали і компоненти відповідають найсуворішим нормам і вимогам якості
  • висока міцність – будинок, в конструкції якого використовується сип панель, через цілісності конструкції настільки міцний, що з легкістю витримує сильні урагани. Стіни панельного будинку не поступаються за міцністю навіть стандартним цегляним. Перебуваючи під час негоди всередині такого будинку, ви можете спокійно відпочивати, не хвилюючись про його цілісності і стійкості, так як сип панель – дуже міцний матеріал
  • висока довговічність – будинок, побудований за даною технологією, розрахований на 100 років. За цей період всі матеріали точно не деформуються і не згниють. В результаті будинок може швидше застаріти морально, а не фізично, але для вирішення цієї проблемою існує реконструкція.

Будівництво будинків з сіп панелей в Києві – робота для професіоналів, у нас ви знайдете і проект, і потрібних вам фахівців.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.