Дом из СИП панелей, 111 кв.м


Кількість поверхів:

2

Гараж:

немає

Кількість спалень:

2

Дах:

Плоский

Призначення:

Приватні будинки

Площа:

111
Компактний двоповерховий житловий будинок. Стримана динаміка форми будинку продиктована різним об'ємом приміщень.

Будинок умовно можна поділити на три зони -  зона спальних та допоміжних приміщень, зона основної кімнати  та зовнішні зони (тераси та навіси). Основне приміщення (38м.кв.) в висоті стелі  має 3,8м, в ній розміщена повноцінна кухня, великий обідній стіл, що розділяє приміщення на кухню та зону відпочинку, камін. З цього приміщення виходимо на основну терасу (22 м.кв.) з видом на внутрішній дворик. Висота решти приміщень будинку -  2,8м. На першому поверсі розташовані технічні приміщення, спортзал (12 м.кв.), гардероб (6 м.кв.) і санвузол (6 м.кв.).  Другий поверх - зона спалень. Тут розміщені дві спальні (11 та 12 м.кв.) і санвузол (7 м.кв.). З холу та мастер спальні є вихід на другу терасу (21 м.кв.).

У будинку велика кількість вікон різної форми та орієнтації, тому будинок завжди змінює свою освітленість в залежності від руху сонця протягом дня.

Навіс для машини (31 м.кв.), що розміщений поряд з вхідною групою дозволяє комфортно пересуватися навіть в непогоду.

Будинок забезпечує комфортне перебування в ньому і  не займає більшу частину ділянки (0,06 га). Не прямокутна форма будинку, поєднання матеріалів і кольорів створю різноманітність образів будинку в залежності від розміщення глядача.