Є одвічні теми для обговорення: що первинне курка чи яйце, хто крутіше лижник або сноубордист і де жити краще, в квартирі, будинку або в приватному будинку. У кожної з цих теорій є свої прихильники, тому спір на цю тему нескінченні.

Ми не є експертами в птахівництві і зимових видах спорту, але як компанія, яка будує будинки, рішуче віддаємо свою перевагу дому!

Якщо ви ще не визначилися остаточно зі своєю позицією і буквально розривається між бажанням більше часу проводити на свіжому повітрі і прагненням жити в безпосередній близькості до міста, бажаєте мати свою ділянку землі і розвинену інфраструктуру недалеко від будинку, то, швидше за все, Ви замислювалися: « А може купити таунхаус? »

Переваги таунхауса перед квартирою очевидні: це, як правило, більша кількість кв.м. за ціною міської квартири, ділянка, нехай і невеликий, свіже повітря і маленький дворик. Однак, варто бути готовим до таких моментів:

Погана шумоізоляція . Оглядаючи будинок, радимо Вам провести експеримент і за допомогою телефону перевірити чутність. Якщо звук вашого телефону будетслишен з кімнат сусідів, то задумайтеся, чи готові ви почути все, про що говоритимуть сусіди, і, відповідно, вони будуть в курсі всіх ваших сімейних справ, ну і, власне, повернутися до квартирного «комфорту» і « самоти ».

Земельна ділянка. По-перше, часто ви не отримуєте землю у власність. Це питання необхідно з’ясовувати перед покупкою, як і питання з пропискою, тому що нерідко прописка стає справжньою проблемою. По-друге, розміри ділянки, як правило, дуже малі (1-2 сотки максимум). Мріяти про самоту тут годі й говорити, вам доведеться весь час стикатися з сусідами лицем до лиця, хоч і через огорожу.

Комунікації. Їх якість буде серйозно впливати на комфорт, особливо в зимовий період. Якщо їм не вистачає потужностей, то проблем буде не уникнути. До того ж Ви обов’язково будете оплачувати загальні комунікації.

Ціна . Це, мабуть, ключовий параметр, оскільки ціна 1 квадратного метра таунхауса, в середньому на 10-20% нижче ніж порівнянного класу квартири, але вартість внутрішньої обробки до повноцінного новосілля, в таунхаузе до 30% вище, ніж в квартирі по ряду причин: ступінь готовності – в більшості випадків матеріал стін – це кладка будь-якого блочного матеріалу, що вимагає додаткової тепло і звукоізоляції, вирівнювання. В результаті вартість вкладень в завершений інтер’єр таунхауса перевищує вартість квартири.

Але що ж робити, якщо все ж нестерпно хочеться приватний будинок? Не варто відмовлятися від своєї мрії. Сучасні технології дозволяють нам запропонувати Вам енергоефективний будинок з повноцінним ділянкою землі в комплектації «під ключ» за ціною таунхауса «під обробку» в передмісті Києва.

Будуючи з компаніейЕкопан ви отримуєте:

Гарантійний термін – 15 років – при замовленні будинку під обробку.

Індивідуальний проект будинку – власна креативна архітектурна студія компанії розробить проект будь-якого рівня складності і на будь-який смак.

Вартість без прихованих платежів – ми пропонуємо чесну ціну на будь-який вподобаний проект, без «непередбачених» збільшень бюджету в процесі будівництва та оздоблення.

Вигоду при експлуатації наших будинків – наші будинки мають найвищі показники енергоефективності. На етапі проектування Вашого будинку ми прорахуємо для Вас потенційні витрати на експлуатацію будинку.

Не вірите? ЗАЛИШИТИ НАМ ЗАЯВКУ і отримаєте проект Вашого ідеального будинку за ціною, яка Вас здивує. Працюючи з нами, Ви на власному досвіді переконаєтеся що будівництво – це приємний етап у Вашому житті.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.