Те, що Ви читаєте цю статтю, означає, що Ви розглядаєте SIP панельну технологію як один з можливих варіантів для будівництва Вашого будинку. В цьому випадку не дивно, що Вас турбує питання про довговічність будівель з SIP, адже в Україні цю технологію все ще прийнято вважати інноваційною. А для будівництва власного будинку хочеться вибирати тільки самий надійний, перевірений часом варіант. У нашій статті про надійності будинків з СІП ми вже розвінчували міф про те, що SIP технологія не має своєї історії, а також будівель, які винесли випробування часом.

Тут лише наведемо кілька прикладів будинків з SIP, перевірених временем.Так першою будівлею, побудованим з СИП панелей, був один з корпусів Університету Вісконсін-Медісон. Будівництво будівлі було завершено в 1937, а розібрано воно було в 1998 році в ході перепланування території Університету.

Ще кілька довгожителів з SIP, розташованих в місті Мідленд штату Мічиган, відзначають свій День Народження з 1947 року. Таким чином ми можемо з упевненістю стверджувати, що SIP панельна технологія будівництва має більш ніж піввікову історію.

Давайте розберемося, вчем ж секрет довговічності будинків з SIP? Перш за все варто відзначити, що термін служби будь-якої будівлі визначається декількома факторами: якість матеріалів, кваліфікація будівельників і дотримання технології.

Якісні сертифіковані матеріали продовжують термін служби будівлі. ЕКОПАН є офіційним партнером австрійської компанії «EGGER» і застосовує при виготовленні SIP тільки OSB цієї торгової марки. «При правильному проектуванні, будівництві і експлуатації термін служби конструкції з OSB необмежений» – ось девіз «EGGER». При відсутності зовнішніх несприятливих впливів цей матеріал може зберігати свої властивості багато десятиліть. А адже саме OSB в складі SIP несе на собі основну конструктивну навантаження.

Другим що становить сендвіч панеліявляется пінополістирол високої щільності. При виготовленні SIP панелей ЕКОПАН ми використовуємо 2 види пінополістиролу. Клієнт ЕКОПАН може вибрати для себе оптимальний варіант: звичайний пінополістирол білого кольору або пінополістирол NEOPOR німецької компанії BASF. Панель з Неопор компанії BASF на 15% тепліше аналогів. При бажанні замовника ми виготовляємо домокомплект класу НІМЕЦЬКИЙ СТАНДАРТ за європейськими стандартами якості в Україні.

Третій за рахунком, але не менш важливе матеріал, відповідальний за міцність і довговічність будинку – це брус. ЕКОПАН використовує виключно клеєний, сухий, калібрований брус. Його залишкова вологість повинна становити не більше 12%. Перевірити це нескладно з допомогу вимірювача вологості деревини, який є у кожного виробника.

Не менш важливими чинником, що впливає на довговічність будівлі, є кваліфікація строітелей і дотримання технології.

Монтаж – відповідальний період будівництва, який багато в чому залежить від людського фактора і вимагає контролю. Ми рекомендуємо замовникам звертати увагу на величину зазорів на стиках будівлі, вони повинні складатися приблизно 2-4 мм. Дерево стискається і розширюється в залежності від погодних умов, тому важливо, щоб зазор був в межах цього показника. Крім того, величина зазору повинна бути однакова по всій довжині. Брус повинен бути просякнутий вогні-біозахисту методом занурення в заводських умовах. Всі ці «дрібниці» визначатимуть у майбутньому надійність і довговічність Вашого будинку.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.