Дачу за удачу отримала сім’я Рєпіних з Херсона!

15 травня 2016 визначено третій переможець акції «Садовий бум», організованої спільно компанією «ЕКОПАН» і мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К». Цього разу дачу за удачу отримав Олексій Валерійович Рєпін з Херсона, батько 2-х дітей дошкільного віку. Олексій повідомив, що їхня сім’я якраз має земельну ділянку, але без дачі. Тому дружина була рада звістці про таке везіння. Тепер сім’я зможе проводити незабутні вихідні та канікули на природі, де діти зможуть оздоровлюватися і займатися активним відпочинком.

 

Олексій поділився своєю радістю після виграшу:

– Я дуже часто роблю покупки в «Епіцентрі», асортиментом надзвичайно задоволений. На
цей раз купував подарунок для друга, вирішив зареєструвати купон. На виграш навіть не очікував. Спасибі «Епіцентру» і «ЕКОПАН»! Дуже приємно і несподівано!

Нагадаємо, що участі в акції «Садовий бум» необхідно придбати будь-який товар для будівництва, ремонту та облаштування будинку в мережі «Епіцентр К» на суму від 750 грн. одним чеком. Після оформлення товарів покупець заповнює купон учасника акції встановленого зразка і залишає в боксі для реєстрації, розміщеному в гіпермаркеті «Епіцентр К», у якого було придбано. Кількість реєстрацій не обмежена.

Ім’я наступного переможці акції «Садовий Бум» стане відомим 31 травня в 18:00. Детальніше тут https://ecopanua.com/ekopan-partner-aktsii-sadovyiy-bum-epitsentr/ .

Не прогав свій шанс отримати дачу від «ЕКОПАН»!

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.