Дачу за удачу отримала сім’я Мадай із Закарпаття!

29 квітня 2016 був визначений другий переможець акції «Садовий бум», організованої спільно компанією «ЕКОПАН» і мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К». Цього разу дачу за удачу отримала 28-річна Ольга Михайлівна Мадай із села Велятино Хустського району Закарпатської області. Ольга – мати 2-х маленьких дочок. Проживає разом з дітьми, чоловіком і батьками в приватному будинку.

 

Ольга Мадай поділилася своєю несподіваною радістю:

– Ми зараз робимо ремонт, тому часто їздимо в Епіцентр в м Мукачево за покупками. Купон заповнили приблизно три тижні тому, коли купували облицювальну плитку. Сім’я поки не вірить в таку удачу! Слів немає просто!

Нагадаємо, що участі в акції «Садовий бум» необхідно придбати будь-який товар для будівництва, ремонту та облаштування будинку в мережі «Епіцентр К» на суму від 750 грн. одним чеком. Після оформлення товарів покупець заповнює купон учасника акції встановленого зразка і залишає в боксі для реєстрації, розміщеному в гіпермаркеті «Епіцентр К», у якого було придбано. Кількість реєстрацій не обмежена.

Комментарии отключены.

Зацікавив об'єкт?

Залиште заявку і ми з вами зв'яжемося