Згідно з даними інформаційного порталу про ринок нерухомості ЛУН середня ціна квадратного метра в новобудовах Києва в 2018 р становила 810 $. На думку експертів, саме цей сегмент ринку продемонструє зростання в 2019 році близько 20% і складе 972 $.

Серед основних причин зростання цін експерти називають скорочення кількості можливих ділянок для будівництва в Києві. Забудовники змушені розглядати або більш дорогі ділянки або ділянки, що вимагають великих ресурсів для роботи з ними. Зростання витрат на отримання дозволів на будівництво. Введення нових містобудівних норм, серед яких регулювання відсотка забудови ділянки, і нові концепції щодо забезпечення паркінгів. Таким чином, підстав для зростання цін на первинну нерухомість більш ніж достатньо, і ми можемо очікувати що середня ринкова ціна 1 кв.м. квартири без ремонту в Києві складе близько 1000 $. Додамо до цієї суми середньоринкову вартість ремонту з урахуванням вартості будівельних матеріалів 500 $ і отримаємо 1500 $. Для комфортного життя сім’ї з 3-4 чоловік знадобиться квартира не менше 65-70 кв.м.

А тепер давайте подивимося, що може дозволити собі сім’я в сегменті котеджного будівництва. Отже, за даними того ж інформаційного порталу ЛУН середня ринкова вартість сотки землі під будівництво будинку в межах до 30 км від Києва складе 2500 $. Для невеликого будинку близько 100 кв.м. цілком достатньо 6 соток. Бюджет покупки такої ділянки 15 000 $.

Для прикладу, ECOPAN реалізує спільний проект з котеджним містечком «Нова Березівка», який знаходиться в 20 км від Києва і крім ділянок під забудову будинку пропонує розвинену інфраструктуру містечка, зокрема магазини, ресторан, SPA-салон, охорону, власну комунальну службу. Все це дозволить Вам насолоджуватися міськими благами далеко від суєти.

Середня вартість індивідуального проекту архітектурного бюро #ECOPAN складе близько 1000 $, при цьому Ви можете скористатися, нашими типовими проектами, які ми підберемо і запропонуємо Вам з урахуванням всіх особливостей і побажань Вашої родини. Це дозволить скоротити загальний бюджет будівництва будинку.

Переходимо безпосередньо до будівництва. ECOPAN пропонує якісні, естетичні і при цьому економічні рішення за конкурентною ціною. Будучи найбільшим виробником СІП панелей в Україні, ми знаємо толк в зведенні цих конструкцій і можемо запропонувати Вам різні варіанти. Ми реалізуємо домокомплекти в 3-х класах і 5-ти різних комплектаціях. Детальніше про них ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі ціни

Припустимо Ви вибираєте найдорожчий клас «ЕНЕРГО» та варіант будівництва в максимальній комплектації «під ключ», будинок в 100 кв.м. обійдеться в 59 500. При цьому, комплектація «під ключ» передбачає, що сім’я зможе святкувати новосілля відразу ж після закінчення будівництва. Термін реалізації проекту – 3 місяці.

Будинок класу «ЕНЕРГО» буде економити Ваші кошти ще довгі роки. В умовах підвищення тарифів на енергозабезпечення, це оптимальне рішення для будівель для постійного проживання. Ви можете бути впевнені, що отримаєте будинок, який відповідає всім сучасним вітчизняним вимогам до комфорту, надійності та енергоефективності.

Якщо, одним з найзаповітніших бажань, яке Ви запланували на новий рік є власне житло – телефонуйте нам. Ми знаємо як зробити Вашу мрію реальністю вже в цьому ж році.

* Ціни в статті вказівки $ виключно в рекламних цілях – розрахунок проводиться в національній валюті.

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.