Можливість швидкого зведення будинків і господарських будівель, надійність і якість яких будуть відповідати загальноприйнятим будівельним стандартам, дуже цінується на сучасному ринку. До недавнього часу вважалося, що швидко побудувати приватний будинок можна тільки на шкоду його якості. Довговічність такої конструкції ніхто не гарантує, а її експлуатаційні властивості досить посередні.

Переваги швидкомонтованих будинків від Екопан

Такі споруди відрізняє висока екологічність, чудова естетичність, міцність і надійність, енергоефективність та довговічність. Швидкого спорудження, ціна яких в компанії Екопан доступна практично кожному, це сучасне комфортне житло для будь-якої сім’ї.

Доступність вихідних матеріалів, їх відносна дешевизна і повністю автоматичні лінії виробництва на власному заводі дозволили нам максимально знизити ціни на свою продукцію. Наші швидкобудуюємі модульні будинки відрізняє:

  • мінімальний час зведення коробки, прокладки комунікацій і обробки;
  • дешевизна фундаменту;
  • відсутність усадки;
  • пожежна безпека (сип-панелі практично не горять);
  • комфорт в будь-який час року (тепло взимку і прохолода влітку);
  • монолітність конструкції, стійкість до впливу будь-яких зовнішніх факторів;
  • чудова ергономіка і естетика.

Така технологія дозволяє зводити як компактні скромні дачні будиночки, так і шикарні заміські котеджі, причому швидкість будівництва буде практично однаковою (в основному залежить від складності проекту). Наші будинки швидкого спорудження можна будувати в сейсмонебезпечних місцях, вони витримують навіть дев’ятибальною підземні поштовхи.

Для зведення наших будинків практично не потрібно бетону, що дозволяє проводити будівельні роботи навіть взимку – міцність споруди від цього не постраждає. Вам не буде потрібно додаткове утеплення стін – сип-панелі є чудовим тепло- і звукоізолюючим матеріалом.

Компанія Екопан готова втілити в життя вашу мрію про власний будинок вже сьогодні. Наші фахівці гарантують виконання всіх необхідних робіт в найкоротші терміни, і вже через пару місяців ви зможете відсвяткувати довгоочікуване новосілля!

Зворотній зв’язок:

Комментарии отключены.