Будинок із SIP панелей, 240 кв.м.


Кількість поверхів:

2

Гараж:

є

Кількість спалень:

2

Дах:

Плоский

Призначення:

Приватні будинки

Площа:

240
Просторий будинок для однієї родини - майже на краю землі, адже ділянка має сусідів тільки з одного боку, а все що навколо - пишні ліси.

За загальною концепцією будинок має вертикальне зонування, тим самим поділяючи простір на денну зону, яка знаходиться на першому поверсі, та нічну - на другому. Господарі мають змогу прийняти багато гостей, адже в будинку є велика вітальня на 51 м2 з зоною столової та каміном, крім того на першому поверсі передбачена невеличка гостьова кімната на 10 м2, що дозволить декому залишитись на ночівлю.

На другому поверсі - майстер блок зі спальнею на 20,2 м2, зі своїм гардеробом та санвузлом. Та просторий кабінет для роботи, проведення зустрічей, читання книг, або просто тихого відпочинку.

Але головною особливістю цього будинку є тераса на покрівлі гаража, на якій можна проводити захід сонця або приймати сонячні ванни.

Фасад передбачено в сірих тонах з додаванням акцентів у вигляді оздоблення деяких ділянок деревом. І саме завдяки цьому цей будинок гармонійно вписується зелену навколишнє середовище