Антикризова програма: МІНЯЮ КВАРТИРУ НА ДОМ

Часто настає в житті момент, коли у Вашій квартирі не вистачає простору, щоб вмістити всю сім’ю. Хочете ростити дітей далеко від міської суєти? Чекаєте поповнення сімейства? А може, просто мрієте про зеленому газоні біля будинку і квітковій клумбі біля вікна? Фахівці компанії «ЕКОПАН» і експерти в сфері нерухомості міста Києва допоможуть здійснити Ваші бажання!

З 1 березня 2016 «ЕКОПАН» оголошує про відновлення антикризової програми «Міняю квартиру на будинок», яка дозволить протягом 90 днів переїхати з тісної квартири в просторий заміський будинок. Слід зазначити, що протягом проекту будуть задіяні кращі українські фахівці в сфері будівництва та нерухомості.

Схема роботи реалізована наступним чином: сім’я, зацікавлена ​​в поліпшенні житлових умов, звертається в компанію. Спеціаліст погоджує з замовником час зустрічі з ріелтором. Далі паралельно запускаються процеси з продажу квартири, пошуку земельної ділянки та роботи над проектом будинку. В результаті, на момент продажу квартири замовник може відразу ж оплатити вподобану ділянку і приступити до будівництва будинку, в який зможе вже повноцінно в’їхати одразу після будівництва.

Як зазначила Ольга Романенко, генеральний директор компанії «ЕКОПАН»:

– Переїзд з тісної квартири в просторий заміський будинок – це мрія всього життя для багатьох українських сімей, однак зважиться не кожен через страх перед довгобудом, величезним бюджетом, складною процедурою оформлення, недобросовісністю будівельників. У програмі «Міняю квартиру на будинок» ми зосередилися на подоланні цих витрат і побудові довірчих відносин із замовником. Крім того, особливості нашої технології «ЕКОПАН» дозволяють звести новий будинок в рекордні терміни з триразовою фінансової доступністю, в порівнянні з традиційними аналогами. Безпосередньо будівництво будинку під ключ займає не більше 3 місяців, а процес продажу квартири, вибору місця і проектування будинку проходять паралельно. Схема працює, як годинник. І ось ви вже в своєму затишному, теплом, а головне – просторому будинку!

У програмі не беруть участь банки, кредитні організації, також не залучаються позикові кошти.

Заявки приймаються за телефоном +38 (044) 221-1-221 або на сайті https://ecopanua.com/ .

Детальніше тут: http://change.ecopanua.com/ .

Зворотній зв’язок:

 

Комментарии отключены.